Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pobieranie plików z sieci. Kiedy są kary?

  p2p, jak i na takich serwerach jak YouTube czy Wrzuta.pl. Kiedy za pobrany plik poniesiesz karę? Ściągając muzykę i filmy z internetu nie mamy co się obawiać, że odwiedzi nas policja i zarekwiruje

 • Wysokość kary za odtwarzanie muzyki w barze

  Prowadzę bar, w którym puszczam muzykę oraz telewizję. Miejsc dla klientów jest poniżej 100. Ile wynosi maksymalna kara (lub jakiego może być rzędu) wymierzona przez ZAIKS lub STOART (...)

 • Konsekwencje istotnego odstępstwa od projektu

  . zostanie nałożona na inwestora kara z tytułu nielegalnego użytkowania obiektu budowlanego. Jest to dziesięciokrotność opłaty, o której mowa w art. 59f ustawy. W praktyce jest to 1/ tzw. tzw. opłaty

 • Opinia prawna na temat ile wynosi kara za nielegalny garaż blaszak

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile wynosi kara za nielegalny garaż blaszak, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatek od niezgłoszonego przychodu z wynajmu

  Właściciel wynajmuje mieszkanie podpisując umowę z lokatorem, której to umowy nie zgłasza w urzędzie skarbowym. Ile wynosi kara lub podatek, jaki naliczy urząd, gdy sprawa się ujawni, (...)

 • Zbieraj liście, bo dostaniesz mandat

  upominani, lecz nadal nie zamiatają. Ile wynosi taka kara? - Osoby, które nie będą sprzątać liści z chodników przyległych do prywatnej posesji narażają się na mandat (...)

 • Kary dla kierowców. Zapłacą za ciężkie auta

  na polskich dziurawych drogach. Kara będzie o dziesięć razy wyższa Wygląda jednak na to, że spora część kierowców za nic ma bezpieczeństwo, nie odstraszają ich również obecne (...)

 • Urzędnicy PIP ruszą na firmy. Będą kontrolować

  jego dobrej woli zależy, czy nie wypisze w takich sytuacjach mandatu. Ile może wynieść kara? Przykładowo jeśli inspektor stwierdzi brak umowy o pracę na piśmie, to wysokość mandatu może (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane