Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podwyżka abonamentu RTV

  wiązało z 10 procentowym upustem. Teraz rabat wynosi 8,5 proc. Wysokość opłat za używanie odbiorników RTV 2012 (po uwzględnieniu rabatów) 2012 rok Upust za używanie:   

 • Abonament RTV: podwyżka opłat 2017

  góry na okres dłuższy niż miesiąc, otrzymamy upust. Wysokość abonamentu RTV 2017 Abonament radiowo-telewizyjny wynosi obecnie:    Abonament RTV 2017 (z (...)

 • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

  odbiornik RTV?). Obowiązek zapłaty abonamentu powstaje z pierwszym dniem miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano rejestracji odbiornika. Abonament trzeba opłacać z góry (...)

 • Porada prawna na temat ile wynosi abonament rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile wynosi abonament rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kara za niepłacenie abonamentu RTV

  abonamentu RTV e-prawnik.pl abonament, RTV, radio, telewizja, opłata, kara

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

  , telewizor, telewizja, abonament, odbiornik radiowy, telewizyjny, RTV, obowiązek

 • Abonament radiowo-telewizyjny 2016

  abonamentu nie ma już żadnych. abonament RTV

 • Kto nie zapłaci abonamentu RTV

  : dowód osobisty, formularz zwolnienia z opłat za używanie odbiorników RTV (do pobrania na poczcie), oświadcznie o zwolnieniu z abonamentu RTV oraz dokumenty potwierdzające prawo (...)

 • Nie unikniesz abonamentu RTV!

  abonamentowe, radio, telewizja, abonament, RTV, Poczta Polska, rejestracja, odbiornik, telewizor

 • Opłata abonamentowa za radio przenośne

  z opłat (art. 2 ust. 5). Jeżeli zatem uiszcza Pan już opłatę abonamentową, to nie musi Pan zgłaszać dodatkowo przenośnego radia. abonament, RTV, radio, przenośne, odtwarzacz, zgłoszenie, (...)

 • Kolejne zmiany w abonamencie RTV

  to także osób starszych – a to chcą zmienić senatorowie PO. Zmiany wiążą się także z koniecznością udostępniania Poczcie Polskiej numerów PESEL abonentów. (pg) abonament, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane