Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (WYCIĄG)

  zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu.Rozdział 2Zasiłek rodzinny i dodatki do zasiłku rodzinnegoArt. 4. 1. Zasiłek rodzinny ma na celu częściowe pokrycie wydatków na utrzymanie (...)

 • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

  nakładów koniecznych na przedmioty majątkowe przynoszące dochód. Może żądać zwrotu wydatków i nakładów, które poczynił ze swojego majątku osobistego na (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  eksploatowane i użytkowane przez podmioty posiadające zezwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych, gier na automatach (...)

 • Porada prawna na temat ile mozna otrzymac alimentow na dwoje dzieci wiek 18 i 16

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile mozna otrzymac alimentow na dwoje dzieci wiek 18 i 16, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  i próśb. Art. 34. § 1. Sędzia penitencjarny uchyla sprzeczną z prawem decyzję organu wymienionego w art. 2 pkt 5 i 6, o ile dotyczy ona osoby pozbawionej wolności.§ 2. Na decyzję (...)

 • Dla kogo renta rodzinna?

  nie 16 roku życia zależy od tego, czy dziecko się uczy. Prawo do renty mają dzieci, które uczą się w trybie: stacjonarnym, wieczorowym, zaocznym i korespondencyjnym w: szkołach (...)

 • Jakie emerytury dla nauczycieli?

  wieku niższym niż powszechny wiek emerytalny. Taką emeryturę ZUS może Ci przyznać na podstawie art. 184 w związku z art. 32 ustawy emerytalnej, o ile: skończyłaś 55 lat i (...)

 • Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych

  [13] i art. 17[16]-17[18] stosuje się odpowiednio do miejsc postojowych w garażach wielostanowiskowych i garaży wolno stojących.. Rozdział 3Prawo odrębnej własności lokalu Art. (...)

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  . Czy dziecko z katarem lub kaszlem może przebywać w żłobku? W żłobku zapewnione są bezpieczne i higieniczne warunki wychowania i opieki nad dziećmi. Tak więc, w kompetencji dyrektora żłobka (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  powierzchni balkonów, tarasów i loggii, antresoli, szaf i schowków w ścianach, pralni, suszarni, wózkowni, strychów, piwnic i komórek przeznaczonych (...)

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  , kultury fizycznej i sportu, z wyjątkiem wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej, oraz grunty zajęte trwale na obozowiska i bazy wypoczynkowe dzieci i młodzieży; 6) grunty (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane