Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ta reforma uchroni Ukrainę przed działaniami Rosji

  rzeczywistości ustrojowej sprzed 1989 roku na pozycję armii, którą odzyskał naród. - Doświadczenie w zakresie reformowania sił zbrojnych i przywracania im w pełni narodowego charakteru (...)

 • Zakup kasy fiskalnej: Sprawdź, ile fiskus może ci zwrócić

  . Drugim wymogiem jest, aby podatnik zainstalował i rozpoczął korzystanie z kasy rejestrującej w obowiązujących w przypisach terminach, czyli np. po upływie dwóch miesięcy licząc od końca (...)

 • Jak sprawdzić biuro podróży?

  turystycznych, ale tylko te, które mają podpisaną umowę z Krajowym Rejestrem Długów – tłumaczy Andrzej Kulik. Firmy, które uczestniczą w programie, umieszczają certyfikat (...)

 • Porada prawna na temat ile dni platnych na pogrzeb przysluguje w uk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile dni platnych na pogrzeb przysluguje w uk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Egzekucja z majątku spółki długu wspólnika

  być to tylko i wyłącznie majątek osoby fizycznej (poza wypadkami odpowiedzialności małżonka); w drugim zaś w grę wchodzi majątek osoby prawnej - spółki z o.o. O ile rzeczywiście (...)

 • Budowa domku letniskowego

  pozostanie budowlą w rozumieniu prawa budowlanego. Wobec tego, jako że nie kwalifikuje się do innej kategorii obiektów, dla których nie trzeba uzyskiwać pozwolenia na budowę (...)

 • Za błędy urzędnik zapłaci z własnej kieszeni

  , zdefiniowani w tym dokumencie. Będą to wszystkie osoby, które ze względu na swoje uprawnienia wykonują władzę publiczną, w tym dokonują rozstrzygnięć administracyjnych czy (...)

 • Black Friday - nie daj się zrobić w konia

  sytuacji masz prawo kupić rzecz po niższej cenie! 7. Bezpłatna pomoc W przypadku wątpliwości bądź problemów, zadzwoń na infolinię konsumencką 801 440 220, napisz (...)

 • Zmiany w zawodach prawniczych

  W dniu 25 marca 2009 r. weszła w życie ustawa o zmianie ustawy - Prawo o adwokaturze, ustawy o radcach prawnych i ustawy - Prawo o notariacie, uchwalona przez Sejm RP w dniu 20 lutego 2009 (...)

 • Długość procedury zażaleniowej

  Zażalenie w trybie art. 306 k.p.k. należy złożyć w ciągu 7 dni od chwili otrzymania postanowienia o umorzeniu postępowania. Ile dni ma na odpowiedź na to (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa nowych środków transportu oraz odzyskanie podatku naliczonego

  przedziurkowaniu, w celu uniknięcia ponownego ich użycia. Kiedy podatnik otrzyma zwrot podatku? Zwrot podatku następuje na rachunek bankowy podatnika w terminie 60 dni od dnia złożenia (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać (...)

 • Ile przysługuje mi urlopu

  Witam, pracuje od 01.10.2006 w pewnej firmie i chce wziac w kwietniu, ile do tego czasu bedzie mi przyslugiwac urlopu? Ukonczylem srednia szkole z matura.Jestem (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane