Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Termin zwrotu opłaty sądowej

  przedstawionej sytuacji są to Pani i były małżonek. Od momentu uprawomocnienie się wyroku rozwodowego strony są związane niniejszym orzeczeniem i powinny dostosować się do jego (...)

 • Co jeśli ojciec nie płaci alimentów na dziecko?

  będą od 1 sierpnia każdego roku). Świadczenia wypłaca się co miesiąc.Zgodnie z ustawą wypłatę wstrzymuje się w razie odmowy współpracy osoby uprawnionej (dziecka - jeśli (...)

 • Tyle wyniosą obciążenia podatkowe w 2014 r.

  . Ile? Zależy to od tego, ile wydajemy i co kupujemy, a w efekcie jaka stawka ma zastosowanie do danego zakupu. Przyjmując średnią statystyczną strukturę i wysokość wydatków, na (...)

 • Opinia prawna na temat ile jest czasu na odwołanie się od wyroku prawomocnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile jest czasu na odwołanie się od wyroku prawomocnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprawowanie nadzoru nad apteką

  składania wyjaśnień oraz udzielania odpowiedzi na pytania. Jeżeli natomiast świadek lub biegły powołany w postępowaniu bezpodstawnie nie stawia się na rozprawę lub odmawia składania (...)

 • Nowe wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  urządzenia do podnoszenia całego pojazdu powinna znajdować się powierzchnia robocza o szerokości co najmniej 0,7 m. Na powierzchni roboczej nie mogą być zamontowane na stałe urządzenia (...)

 • Reorganizacja sądów. Decyzja Gowina nieodwracalna

  Sądownictwa. Rozporządzenie o reorganizacji sądów ma wejść w życie 1 stycznia. 13 grudnia KRS wskazała za celowe, by termin ten został przesunięty do czasu wyroku TK. - Moja decyzja (...)

 • Informacja publiczna a umowa handlowa

  zawiadomienia jak od decyzji, wskazując na powyższe fakty. informacja publiczna, umowa, zamówienia, publiczne, gmina, decyzja, zawiadomienie, forma, odwołanie, usługi, przetarg, tajemnicy (...)

 • Dochodzenie a śledztwo w procesie karnym

  każdym razie nie można wykonać kary, jeżeli od uprawomocnienia się wyroku skazującego upłynęło lat: 30 - w razie skazania na karę pozbawienia wolności przekraczającą 5 (...)

 • Definicja czasu pracy

  . Przyjmuje się, że od momentu wejścia na teren zakładu pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy, a w konsekwencji od tego momentu liczy mu się czas pracy. Jako czas pracy (...)

 • Wakacyjny wypoczynek. Poznaj swoje prawa

  . Niestety, tylko co czwarty konsument wie, że prawo do reklamacji nieudanego wyjazdu dotyczy także ofert last i first minute. Ponadto zaledwie co dziesiąty turysta orientuje się ile ma czasu (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane