Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dofinansowanie pracownika w firmie.

  przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy oraz kwoty zasiłku określonej w art. 72 ust. 1 pkt 1, obowiązującej w ostatnim dniu zatrudnienia każdego rozliczanego miesiąca i składek na (...)

 • Koszty utrzymania dzieci przed i po rozwodzie

  Pani Anna rozwodzi sie z mężem. Pozew o rozwód wniósł mąż. Od jakiegoś czasu płaci alimenty na dzieci. Pani Anna obawia się, że mąż przestanie je płacić. Mąż wypomina (...)

 • Skarga do WSA albo wniosek o wznowienie

  postępowanie przed sądem lub innym organem nie może być wszczęte na skutek upływu czasu lub z innych przyczyn określonych w przepisach prawa. Zatem dopuszczalna jest również droga (...)

 • Porada prawna na temat ile jest czasu na odwołanie się od wyroku prawomocnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile jest czasu na odwołanie się od wyroku prawomocnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przekształcenie stosunku pracy nauczyciela

  jest nawiązany na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Czy pracodawca w tej sytuacji obecnie musi przekształcić pracownikowi umowę w mianowanie? Od kiedy należy przekształcić (...)

 • Administrowanie oraz sprzedaż udziałów w kamienicy

  nieruchomością wspólną, obecny zarządca będzie musiał się z nimi rozliczyć z dotychczasowego zarządu.Oszacowanie kosztów przejęcia administrowania budyniem od obecnego administratora (...)

 • Po co drzeć koty?

  pojawi się 1000 billboardów, których celem jest zwrócenie uwagi na korzyści płynące z polubownego rozwiązywania sporów dla wszystkich uczestników rynku. (...)

 • Prawomocność wyroku rozwodowego i alimenty

  apelacji wynosi rzeczywiście trzy tygodnie i do tego czasu wyrok jest nieprawomocny. Wiążący dla stron, sądu i innych organów jest dopiero wyrok prawomocny. Wyrokom alimentacyjnym co (...)

 • Jakie wymogi dotyczą hipermarketów?

  pobrano z tytułu wydania zezwolenia Zezwolenie na utworzenie wielkopowierzchniowego obiektu handlowego wydaje się na czas nieoznaczony. W zezwoleniu tym zawiera się następujące (...)

 • Odwołanie do izby skarbowej

  być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone na podstawie dowodów przedstawianych przez stronę łącznie z żądaniem wszczęcia postępowania lub na podstawie faktów powszechnie znanych (...)

 • Sposoby powstawania zobowiązań podatkowych

  wysokość zaliczek na podatek. Zasady te stosuje się odpowiednio do zaliczek na podatek od towarów i usług, a od początku 2016 r. mają zastosowanie także do zaliczek (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane