Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rejestracja bazy danych w GIODO

  administratora danych lub w obecności osoby upoważnionej do przetwarzania danych osobowych. II. 1. W systemie informatycznym służącym do przetwarzania (...)

 • Zasady przetwarzania danych osobowych oraz ich zabezpieczanie

  przetwarzania danych osobowych, identyfikator, jeżeli dane są przetwarzane w systemie informatycznym. Osoby, które zostały upoważnione do przetwarzania (...)

 • Pora na dostosowania do systemów informacyjnych Schengen

  ; unijnymi standardami ochrony danych. Z uwagi na powyższe, reguły przetwarzania danych osobowych określone w ustawie o ochronie danych osobowych obowiązują (...)

 • Opinia prawna na temat identyfikator do przetwarzania danych osobowych w systemie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat identyfikator do przetwarzania danych osobowych w systemie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • System Informacyjny Schengen oraz System Informacji Wizowej

  o ochronie danych osobowych. Ustawa zakłada jednocześnie, że kwestie przetwarzania danych osobowych podlegają kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. (...)

 • Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych

  . Ewidencja ta powinna zawierać:imię i nazwisko osoby upoważnionej,datę nadania i ustania oraz zakres upoważnienia do przetwarzania danych osobowych,identyfikator, jeżeli (...)

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  mowa w ust. 2, jest podstawą do prowadzenia egzekucji w zakresie kosztów należnych kuratorowi.Art. 33. Minister Sprawiedliwości, w porozumieniu z ministrem właściwym (...)

 • Prawa osób w zakresie ochrony danych osobowych

  przetwarzanych danych. Między innymi administrator danych jest obowiązany do wskazania w formie zrozumiałej: jakie dane osobowe zawiera zbiór, w jaki sposób (...)

 • Ochrona danych osobowych

  kontrolę nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych przez BIG S.A. sprawuje Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. W tym celu należy kierować do (...)

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  - zespół współpracujących ze sobą urządzeń, programów, procedur przetwarzania informacji i narzędzi programowych zastosowanych w celu przetwarzania danych. Administrator (...)

 • Kodeks wyborczy

  nieprawidłowości w rejestrze wyborców, w szczególności w sprawie:  1)   pominięcia wyborcy w rejestrze wyborców;  2)   (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • LINK4 - nowy ubezpieczyciel a dane osobowe

  Witam Zna ktos tego ubezpieczyciela? Jak na razie wyglada na to, ze zbieraja dane osobwe do bazy danych w celu przetwarzania. Po dokonaniu kalkulacji ubezpieczenia, (...)

 • Ochrona danych osobowych

  Jaką infomrację należy uznać za "dane osobowe" (czyli w rozumieniu ustawy za dane pozwalające na określenie tożsamości ossoby)? Jak dużym (...)

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane