Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasady przetwarzania danych osobowych oraz ich zabezpieczanie

  przetwarzania danych osobowych, identyfikator, jeżeli dane są przetwarzane w systemie informatycznym. Osoby, które zostały upoważnione do przetwarzania (...)

 • Pora na dostosowania do systemów informacyjnych Schengen

  ; unijnymi standardami ochrony danych. Z uwagi na powyższe, reguły przetwarzania danych osobowych określone w ustawie o ochronie danych osobowych obowiązują (...)

 • System Informacyjny Schengen oraz System Informacji Wizowej

  o ochronie danych osobowych. Ustawa zakłada jednocześnie, że kwestie przetwarzania danych osobowych podlegają kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. (...)

 • Opinia prawna na temat identyfikator do przetwarzania danych osobowych w systemie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat identyfikator do przetwarzania danych osobowych w systemie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych

  . Ewidencja ta powinna zawierać:imię i nazwisko osoby upoważnionej,datę nadania i ustania oraz zakres upoważnienia do przetwarzania danych osobowych,identyfikator, jeżeli (...)

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  mowa w ust. 2, jest podstawą do prowadzenia egzekucji w zakresie kosztów należnych kuratorowi.Art. 33. Minister Sprawiedliwości, w porozumieniu z ministrem właściwym (...)

 • Prawa osób w zakresie ochrony danych osobowych

  przetwarzanych danych. Między innymi administrator danych jest obowiązany do wskazania w formie zrozumiałej: jakie dane osobowe zawiera zbiór, w jaki sposób (...)

 • Ochrona danych osobowych

  kontrolę nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych przez BIG S.A. sprawuje Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. W tym celu należy kierować do (...)

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  - zespół współpracujących ze sobą urządzeń, programów, procedur przetwarzania informacji i narzędzi programowych zastosowanych w celu przetwarzania danych. Administrator (...)

 • Kodeks wyborczy

  nieprawidłowości w rejestrze wyborców, w szczególności w sprawie:  1)   pominięcia wyborcy w rejestrze wyborców;  2)   (...)

 • Dostęp do akt osobowych pracownika

  pracodawcy do przetwarzania danych osobowych. Dopiero na podstawie takiego upoważnienia będzie miał on prawo do wykonywania powierzonej mu pracy.Pracownicy nie muszą wrażać (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • LINK4 - nowy ubezpieczyciel a dane osobowe

  Witam Zna ktos tego ubezpieczyciela? Jak na razie wyglada na to, ze zbieraja dane osobwe do bazy danych w celu przetwarzania. Po dokonaniu kalkulacji ubezpieczenia, (...)

 • Ochrona danych osobowych

  Jaką infomrację należy uznać za "dane osobowe" (czyli w rozumieniu ustawy za dane pozwalające na określenie tożsamości ossoby)? Jak dużym (...)

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane