Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Fundusze pomocowe na rozwój przedsiębiorstw

  Przedsiębiorczości oraz Weronika Szczęsna, Bank BPH. Patronat Honorowy nad cyklem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. HARMONOGRAM e-spotkań:15 października 2008 (środa), godz. 12.30 (...)

 • Fundusze dla innowacyjnych firm

  Biznesu we współpracy z Europejskim Centrum Przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Minister Gospodarki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Finansowanie (...)

 • Komisja Europejska - piknik i nauka

  nowe technologie.Po raz pierwszy w tym roku udział w nim weźmie Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej, sprawującej także patronat honorowy nad całym wydarzeniem. Namiot Przedstawicielstwa stanie (...)

 • Porada prawna na temat honorowy patronat pismo

  Nie szukaj dłużej informacji na temat honorowy patronat pismo, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej Green Power 2009

  , a także przedstawiciele firm konsultingowych.Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej (PIGEO), a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Wicepremier, Minister (...)

 • Konkurs: Praktyki przyjazne pracownikom 50plus

  zakresie. W ramach projektu przeprowadzono medialną kampanię społeczną „Absurd" oraz cykl seminariów dla pracodawców. Partnerem projektu jest PKPP Lewiatan, a patronat honorowy nad (...)

 • Ruszyła kolejna odsłona kampanii "Dziecko w sieci"

  Internecie. Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania Elżbieta Radziszewska, która objęła nad nią honorowy patronat, podkreśliła, że rozpoczynająca się kampania skierowana nie jest do (...)

 • Ustawa o PPP – przykład nowoczesnej legislacji

  PPP. Patronat honorowy objął wiceminister gospodarki Adam Szejnfeld oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy.  Źródło: www.mg.gov.pl ustawa o PPP, Partnerstwo Publiczno

 • Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

  środków finansowych i dlatego cieszy się ona dużą popularność.Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, nie tylko objął honorowy patronat nad przedsięwzięciem, ale również pełnił (...)

 • Organizatorzy pracy bezpiecznej nagrodzeni

  honorowy patronat sprawował Lech Kaczyński, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, otrzymali statuetki „Mecum Tutissimus Ibis". To przywołujące słowa Owidiusza przesłanie wyraża ideę (...)

 • Fundusze na odnawialne źródła energii - zadaj pytanie Ekspertowi IPiEO i Banku BPH

  i kontrolą projektów dofinansowanych z Unii. Udział w e-spotkaniach to okazja do bezpośredniego zadawania szczegółowych pytań ekspertom i uzyskania na nie odpowiedzi. Patronat Honorowy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane