Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Prawo zobowiązań

  Jaka jest odpowiedzialność za własne i cudze czyny na tle prawa zobowiązań? (polkowice) w przypadku nie wykonania lub nienależytego wykonania zobowiazania (...)

 • Przymusowe uwlaszczenie mieszkan przez syndyka

  Witam! Posiadam spoldzielcze wlasnosciowe prawo do lokalu w spoldzielni, ktora obecnie znajduje sie w upadlosci likwidacyjnej. Grunty nalezace do spoldzielni (...)

 • Hipoteka Przymusowa

  Urząd zrobił przymusową hipotekę na części domu, kórego jestem współwłaścicielem. Czy można z tą częścią coś teraz zrobić? np. darowiznę (...)

 • kupno nieruchomości - skarga pauliańska

  Po drugiej licytacji komornik umorzył egzekucje. Jako wierzyciel ( hipoteka przymusowa 450000zł ) chce przejąć za dług nieruchomość. Ustaliłem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane