Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Hazard online

  zainteresuje skąd mam te pieniądze. Nawet jeżeli zeznam że wygrałem w kasynie online nic mi to nie da ponieważ hazard online w Polsce jest zabroniony. Są państwa gdzie hazard online jest legalny (...)

 • Ochrona graczy przed hazardem

  korzystających z usług hazardowych online i w sprawie ochrony nieletnich przed grami hazardowymi online). Na kwestię rosnącej szarej strefy wskazują także dane makroekonomiczne. hazard, automaty, gra, (...)

 • Co grozi za nielegalny hazard w internecie?

  legalności usług w każdej jurysdykcji i zweryfikowanie sytuacji prawnej w danym regionie jest obowiązkiem użytkownika.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl hazard, internet, zakłady wzajemne, bukmacher

 • Porada prawna na temat hazard

  Nie szukaj dłużej informacji na temat hazard, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Hazard on-line: państwa członkowskie odpowiedzialne za ochronę konsumentów

  : Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska gry hazardowe, Parlament Europejski, hazard on-line, państwa członkowskie UE, ochrona konsumentów

 • Hazard mniej szkodliwy. KE zmieni prawo w tym zakresie?

  monitorowania zgodności z zaleceniem. Hazard mniej szkodliwy. KE zmieni prawo w tym zakresie? Informacje o zagrożeniach wynikających z hazardu, uniemożliwienie dostępu osób nieletnich do stron internetowych (...)

 • Pogrom po zmianach na rynku hazardowym od 1 kwietnia

  060 000 powiadom-clo@mofnet.gov.pl    rynek hazardowy, hazard, gry, automat, kara, kasyno

 • Tusk: koniec z hazardem!

  ze sferą patologii" - czytamy wypowiedź szefa kancelarii na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl hazard, afera hazardowa, podatki, kasyna

 • Małżonek hazardzista - przejęcie wynagrodzenia hazardzisty

  córka nie posiada legitymacji czynnej. małżonek, uzależnienie, hazard, ubezwłasnowolnienie częściowe, zaspokajanie potrzeb rodziny, pozbawienie samodzielnego zarządu majątkiem wspólnym

 • Odpowiedzialność za długi małżonka hazardzisty

  . odpowiedzialność za długi, hazard, długi małżonka, gra, dłużnik

 • Kiedy się należy podatek od gier hazardowych?

  , poker, hazard, podatek od gier, loteria, podatnik, opodatkowanie, gra, gry losowe, zakłady wzajemne, gry na automatach

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Hazard on-line

  Witam Ile wynosi podatek np. od wygranych w grach przez internet?z góry dziękuje

 • umowa dożywotniego zamieszkania

  witam, ojciec na podstwie umowy darowizny zapisal mi dom ze swoim dozywotnim zamieszakniem ( nie ze słuzebnością ) . Ma 53 lata i pracuje, ale wszystkie (...)

 • rozdzielność majątkowa i dziedziczenie

  Pd 2008 roku mam z żoną rozdzielność majątkową. Razem mamy dwoje wspólnych i już dorosłych dzieci. Moje pytanie brzmi czy w przypadku mojej śmierci, (...)

 • Alimenty i mieszkanie

  Witam, otóż mój problem jest trochę złożony, gdy miałem 15 lat dowiedziałem się że mieszkanie jest zadłużone przez problemy z alkoholem mojego (...)

 • Nierówny podział majątku po rozwodzie

  Czy podział majątkowy po rozwodzie zawsze musi być równy? jesli nie, to w jakich sytuacjach może on zostać podzielony na nierówne części? istnieją (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane