Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  ;. W efekcie zostanie się automatycznie zalogowany w przeglądarce internetowej na stronie www.mkdr.gov.pl. W sekcji „HASŁO” trzeba nacisnąć „Zmień hasło”, wpisać obecne hasło

 • Prawa autorskie do hasła reklamowego

  grafika. utwór, prawa autorskie, strona internetowa, logotyp, hasło reklamowe

 • Jak potwierdzić tożsamość smartfonem?

  zgubieniu telefonu dane są bezpieczne — chroni je nie tylko zaszyfrowany zapis, ale też zabezpieczenie blokadą telefonu oraz hasło, które wybierasz przy aktywacji aplikacji. Dodatkowo (...)

 • Porada prawna na temat hasło

  Nie szukaj dłużej informacji na temat hasło, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • UOKiK: Operator telewizyjny Toya wprowadzał w błąd

  zmierzających do usunięcia skutków wywołanych przez wprowadzające w błąd hasło: 1) klienci, którzy nie skorzystali z promocji zostaną poinformowani o jej przedłużeniu. Będą mieli możliwość (...)

 • Niewinny żart zakończy się w sądzie

  propagujące treści faszystowskie, pozyskane wcześniej z sieci. Zmienili także hasło dostępowe tak, że uniemożliwili właścicielowi wejście na własny profil i dokonywanie na nim jakichkolwiek zmian. (...)

 • 500+ na nowy okres świadczeniowy

  login i hasło do bankowości elektronicznej. Gdy system przeniesie Cię na PUE, uzupełnij wymagane dane i zaakceptuj regulaminy. bezpośrednio ze strony Twojego banku – kliknij w odpowiednią ikonę

 • Co reguluje RODO?

  przyznaje im wspomnianą nazwę oraz hasło po tym, jak wypełnią formularz zgłoszeniowy. Jeśli nawet firma należca do kategorii małych i średnich przedsiębiorstw przetwarza dane osobowe i musi (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  i hasło do bankowości elektronicznej. Gdy system przeniesie Cię na PUE, uzupełnij wymagane dane i zaakceptuj regulaminy. bezpośrednio ze strony Twojego banku – kliknij w odpowiednią ikonę

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  jako użytkownik na Portalu Podatkowym, w celu uzyskania dostępu do swoich danych należy zalogować się do swojego konta podając identyfikator użytkownika i hasło. Jakie informacje znajdą się na (...)

 • Złamanie tajemnicy firmy

  jeden z byłych pracowników, jeszcze w trakcie pracy w Firmie, podpatrzył hasło innego pracownika i teraz pracując u innego pracodawcy, korzysta z niego, wchodząc do baz danych jednego z dostawców, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • kradzież internetowa

  Witam, Mam wielki problem. Skradziony mi został adres e-mail. Podobno był wyciek z dużego serwisu bazy danych, a ja tam byłem zarejestrowany. Konto (...)

 • Przestepstwo komputerowe?

  Zwracam się do Was o pomoc w poważnej sprawie. Niedawno czyli około poł roku temu, zostałem oskarżony o kradzież haseł dostępowych do internetu, (...)

 • Podpis elektroniczny-ciekawy przypadek

  W domu maklerskim "X" posiadam rachunek inwestycyjny oraz podpisaną umowę na zlecenia składane poprzez internet.Zajmuję się kontraktami (...)

 • Hasło reklamowe

  Dzień Dobry Kilka lat temu dostała zlecenie na projekt wizytówki z hasłem reklamowym. Teraz okazało się, że firma wykorzystuje to hasło w całości (...)

 • Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

  Witam wszystkich Ostatnio w mieszkaniu studenckim dostaliśmy (wszyscy -6 osób) pismo od stawienie się w komendzie jako świadkowie w przestępstwie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane