Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana rozkładu czasu pracy pracownika

  (ochrona przedemerytalna) – oznacza to, że nie nie można mu jednostronnie zmienić rozkładu czasu pracy. czas pracy, pracownik, harmonogram, rozkład czasu pracy, (...)

 • Dokumentacja czasu pracy

  Czy konieczny jest harmonogram czasu pracy? Zgodnie z Kodeksem pracy, czas pracy jest to czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy (...)

 • Harmonogram pracy

  ). Harmonogram czasu pracy powinien być sporządzony dla każdego pracownika zatrudnionego w w/w systemie czasu pracy - nie dotyczy to jednak pracowników zatrudnionych w (...)

 • Porada prawna na temat harmonogram czasu pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat harmonogram czasu pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dobowy odpoczynek a praca w nocy

  istnieją inne rozwiązania prawnopracownicze, które mogą mieć zastosowanie w sprawie. dobowy wypoczynek, indywidualny rozkład czasu pracy, doba pracownicza, regulamin czasu pracy

 • Godziny nadliczbowe w razie choroby pracownika

  , czas pracy, dyżury, dyżur, portier, harmonogram czasu pracy, choroba pracownika

 • Ustawa o czasie pracy kierowców

  godzin na dobę - w ramach systemu równoważnego czasu pracy. 2. W systemie równoważnego czasu pracy wymiar czasu pracy przedłużony w poszczególnych (...)

 • Zmiana harmonogramu czasu pracy

  zmianę dnia wolnego od pracy zamiast czwartku na piątek. Czy mogę uwzględnic wniosek pisemny pracownika? W zasadzie nie ma przeszkód, by na wniosek pracownika zmienić harmonogram jego czasu (...)

 • Zmiana czasu pracy

  pracowników w sposób w danym zakładzie pracy przyjęty. czas pracy, zmiana, harmonogram, równoważny system czasu pracy, dobowa norma czasu pracy

 • Co sądzisz o zmianie czasu?

  letniego Komunikat Komisji zgodnie z art. 4 dyrektywy 2000/84/WE w sprawie ustaleń dotyczących czasu letniego Harmonogram czasu letniego Stosowanie czasu letniego w Europie: sprawozdanie (...)

 • Jak ustalić pracownikom czas pracy?

  stosowane przez pracodawców. Należą do nich:  tzw. podstawowy system czasu pracy, w którym dobowy wymiar czasu pracy wynosi 8 godzin,  system równoważnego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dyżury domowe

  Pracuje w wodociągach na stanowisku konserwatora sieci wodociągowej,prasuję przez cały tydzień od poniedziałku do piątku tj.40godz.tygodniowo,lecz (...)

 • czy ktos jest w stanie udzielic mi jakichkolwiek wskazowek

  Mam powazny problem zawarlam umowe o prace, w ktorej wyraznie napisano, ze tygodniowa norma czasu pracy wynosi, tu cytuje " przecietnie 40 godzin (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane