Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wyjaśnienia dotyczące ograniczeń handlu w niedziele i święta

  zatrudnionych. Jakie przesłanki należy uznać za decydujące dla uznania, że przedsiębiorca będący osobą fizyczną prowadzi handel we własnym imieniu i na własny rachunek? Czy dopuszczalny będzie (...)

 • Kto będzie mógł handlować w niedziele?

  wykonywanie czynności związanych z handlem pracownikowi lub zatrudnionemu, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. handel w niedziele, niedziela, market, sklep, zakupy, czas pracy, wolne

 • Sezonowa sprzedaż napojów

  ). Handel obwoźny został w PKD ujęty w dziale 47 „Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi” w podgrupie 9 obejmującej pozostałą sprzedaż detaliczną (...)

 • Porada prawna na temat handel

  Nie szukaj dłużej informacji na temat handel, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ograniczenie handlu w niedziele

  w niedziele? Ograniczenie handlu w niedziele od marca! Rząd za zakazem handlu w niedziele, ale z wyjątkami! Zakaz handlu w niedziele ograniczenie handlu w niedziele, handel, praca

 • Ograniczenie handlu w niedziele od marca!

  zakazu określone w art. 7 ustawy. Ograniczenie handlu od marca Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 marca 2018 r. ograniczenie handlu, niedziele, niedziela, praca, sklep, handel, sprzedawca, pracownik

 • Zakaz handlu w niedziele

  ustawy o wolnych niedzielach w handlu.  handel w niedziele, niedziela, market, sklep, zakupy, czas pracy, wolne

 • VAT do zmiany

  przepisów dotyczących fakturowania, dzięki czemu sprzedawcy będą mogli wystawiać faktury zgodnie z przepisami ich kraju, nawet kiedy prowadzą handel transgraniczny. Przedsiębiorstwa nie będą (...)

 • Rząd za zakazem handlu w niedziele, ale z wyjątkami!

  wprowadzanie proponowanych zmian. Umożliwiłoby to bieżącą analizę skutków społecznych i ekonomicznych nowych rozwiązań. zakaz handlu, niedziela, obywatelski projekt ustawy, ograniczenie, handel (...)

 • Święto Policji - o codziennych trudach pracy dla bezpieczeństwa obywateli

  okupu, produkcję i podkładanie materiałów wybuchowych, przemyt, produkcję i handel środkami odurzającymi. Policjanci zabezpieczyli na poczet kar mienie wartości 1 mln 300 tys. zł.Funkcjonariusze

 • Handel ludźmi - UWAŻAJ

  nie zawsze możemy uniknąć niebezpieczeństwa, często możemy zminimalizować ryzyko.Zob. porady PolicjiŹródło: www.policja.pl / KGP, 18 października 2008 handel ludźmi, wyjazdy, praca (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • handel

  Moja sprawa polega na tym ze raz bylem oskarzony o handel i posiadanie dostalem 1,5 roku na 4 lata w zawiasach i 4 lata kuratora teaz niebawem bd mial (...)

 • czy ja pójdę do więzienia???

  Witam, chciałbym przedstawić swoj problem, i licze na Waszą pomoc. Otóż mniej wiecej rok temu zostalem zatrzymany przez policje. Znalezli oni u mnie (...)

 • handel ruchomy

  Witam. Wpadłem na pomysł aby sprzedawać zrobione przez siebie rzeczy, taki hand made, w weekendy na placu. Jednak chce zaoszczedzic na oplatach placowych, (...)

 • Handel narkotykami

  Witam Mój znajomy został oskarżony o handel marihuaną, policja ma wiele dowodów na niego, ale w domu nic nie znaleziono. Uprzedzono go, że jeżeli (...)

 • Handel obwoźny

  Na początku tego posta chciałbym Wszystkich powitać jako że jest to mój pierwszy post na tym forum...(proszę wybaczyć ewentualne niedociągnięcia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane