Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Baza danych klientów

  bazy liczy około 50000 rekordów z danymi, w tym 45000 firm oraz 5000 z danymi osób fizycznych. Baza wykorzystywana jest do akcji reklamowych, wysyłki listów i telefonicznych. Czy istnieje konieczność

 • Usługi oprogramowania dla odbiorcy spoza UE

  podatkowy, głównie ze względu na brak należytej wiedzy technicznej i statystycznej, dlatego w przypadku wątpliwości najlepiej jednak zwrócić się do właściwego Urzędu Statystycznego z (...)

 • Tyle wyniosą obciążenia podatkowe w 2014 r.

  a druga stawką 8%, to roczne obciążenie VAT-em z tego tytułu wyniesie tylko 67 zł. W łączności 244 zł VAT-u rocznie Według zaktualizowanych danych GUS, na łączność cztery osoby wydadzą (...)

 • Opinia prawna na temat gus druk z-06

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gus druk z-06, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedsiębiorcy i bankowcy o sytuacji w polskiej gospodarce

  związanych z ubezpieczeniami społecznymi - z odpowiednim wyprzedzeniem. Uważamy, że rozważane przez rząd scenariusze dotyczące zmian w podatkach lub składkach na ubezpieczenia społeczne powinny (...)

 • Będą kontrole na budowach!

  nieprawidłowościami z zakresu bhp były: niewłaściwie zmontowane rusztowania, brak środków ochrony zbiorowej przed upadkiem z wysokości, nieprawidłowe zabezpieczenie wykopów, (...)

 • Ile może dorobić emeryt i rencista?

  świadczenia zostanie im zawieszone. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (tekst jednolity: Dz. U. 2004 r., Nr 39, poz. (...)

 • Sytuacja na rynku pracy w lutym 2009 r.

  - odnotowano spadek liczby ofert pracy o 19,4% (z poziomu 9,5 tys. do poziomu 7,7 tys.).Z kolei najwyższy wzrost liczby zgłoszonych ofert miał miejsce w województwach: podlaskim - liczba ofert (...)

 • Jedno okienko. Łatwiej będzie założyć firmę

  wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Informacje o podmiocie zawarte w KRS będą stanowić podstawowy pakiet danych, z których korzystać będą inne instytucje - urząd skarbowy, GUS (...)

 • Zaświadczenie o zarobkach -druk RP7 dla pracownika

  pracowników. Pracownik który był u nas zatrudniony w latach 1998 – 2002 chce od męża uzyskać druk RP7. Czy po 7 latach teraz kiedy firma nie istnieje mąż ma obowiązek wystawić pracownikowi (...)

 • Ile zwrotu VAT za materiały budowlane można uzyskać?

  ; Jak już wspomniano, małżonkami w rozumieniu omawianej ustawy są z zaś osoby fizyczne pozostające w związku małżeńskim, z wyjątkiem małżonków w stosunku do których sąd (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

  Prezes GUS ogłosił już wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, włącznie z wypłatami z zysku, w czwartym (...)

 • długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

  Witam, jestem na etapie zakladania spolki z o.o. wedlug nowych zasad i mam kilka pytan, liczac na fachowe i pomocne odpowiedzi 1. jak wygląda sytuacja (...)

 • PILNE! Spór o częściowo wykonaną usługę

  Witam serdecznie, W zeszłym roku prowadziłem działalność gospodarczą związaną z wynajmem przenośnych nośników reklamowych (tylko i wyłącznie (...)

 • Powszechny spis ludnosci

  Cikaw jestem jak się ma w/g prawa powszechny spis ludnośći do ustawy o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności??? (hoover) Ma się bardzo (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane