Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odpowiedzialność karnoskarbowa

  opodatkowania, nie ujawnia właściwemu organowi przedmiotu lub podstawy opodatkowania lub nie składa deklaracji, przez co naraża podatek na uszczuplenie, podlega karze grzywny do 720 stawek (...)

 • Zaostrzony Kodeks karny skarbowy!

  faktury lub rachunku czy też dowodu zakupu towarów. Natomiast karze grzywny do 240 stawek dziennych podlegać będzie ten, kto w informacji podsumowującej poda nieprawdę lub zatai prawdę. Jak (...)

 • Kara za niezłożenie w terminie deklaracji PCC-3

  narażonego na uszczuplenie jest małej wartości, sprawca czynu zabronionego  podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych. Jeżeli kwota podatku narażonego na uszczuplenie (...)

 • Opinia prawna na temat grzywna do 720 stawek dziennych ile to jest

  Nie szukaj dłużej informacji na temat grzywna do 720 stawek dziennych ile to jest, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpowiedzialność za używanie oleju opałowego

  co naraża podatek akcyzowy na uszczuplenie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 2, albo obu tym karom łącznie. Jest (...)

 • Opóźnione złożenie deklaracji

  uszczuplenie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie. Jeśli kwota podatku narażonego na uszczuplenie jest (...)

 • Podleganie podatkowi od otrzymanej darowizny

  zabronionego podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych. Istotne jest, że każdy czyn zabroniony z K.k.s. można popełnić jedynie umyślnie, a nieumyślnie tylko, jeśli (...)

 • Zagraniczne zakłady wzajemne

  losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, (...)

 • Odpowiedzialność przedsiębiorcy za przestępstwo

  karze grzywny do 720 stawek dziennych. § 3. Jeżeli kwota podatku narażonego na uszczuplenie nie przekracza ustawowego progu, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 podlega (...)

 • Ilość stawek dziennych ma znaczenie

  do Sądu Najwyższego, który ów wyrok uchylił. SN zauważył, że co prawda iloczyn stawek dziennych i wysokości stawki odpowiada kwocie 2.000 zł, którą sugerowali  (...)

 • Jaka kara za nieskładanie sprawozdań finansowych?

  przekraczać 2000 złotych.Tak więc jeżeli chodzi o grzywnę to maksimum kary może wynosić 360 stawek dziennych w wysokości po 2000 zł. W sumie 720 000 zł.Zgodnie z art. 34 § (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • hazard w internecie jest karalny?!

  Hej mam takie pytanie. Wiem że poker jest w PL zakazany i ścigany, co moim zdaniem jest durne. Ale jak sie ma sprawa z pokerem albo innymi takimi grami (...)

 • Nielegalne oprogramowanie

  Jestem włascicielką kawiarenki internetowej. Parę tygodni temu miałam rewizję przeprowadzoną przez policję. Zatrzymano jeden twardy dysk i 20 płyt. (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane