Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  ://www.inlandrevenue.gov.uk/. Instytucją przyznającą i wypłacającą zasiłki rodzinne w Anglii jest: Inland Revenue Child Benefit Office P O Box 1 Newcastle-upon-Tyne NE88 1AA Po spełnieniu warunków (...)

 • Nie trzeba dokumentować rachunkami części wydatków na cele rehabilitacyjne

  dochodowym od osób fizycznych (Tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 361 ze zm.)   ulga rehabilitacyjna, podatek dochodowy od osób fizycznych, inwalida, inwalidztwo, grupa inwalidzka, (...)

 • Ekwiwalent za dodatkowy urlop

  inwalidzka, niepełnosprawny pracownik, urlop wypoczynkowy

 • Porada prawna na temat grupa inwalidzka 02-p

  Nie szukaj dłużej informacji na temat grupa inwalidzka 02-p, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie równoważne (tj. również dawna I lub II grupa inwalidzka), wydane z powodu dysfunkcji narządu ruchu; chodzi

 • Wczesniejsza emerytura dla rencisty

  dopiero po osiągnięciu wieku 65 lat. emerytura, renta, ustawa emerytalna, wiek emerytalna, grupa inwalidzka

 • Ubezpieczenie zdrowotne rencisty i emeryta

  formie karty podatkowej. Składka na ubezpieczenie zdrowotne nie jest opłacana również przez osoby zaliczone do umiarkowanego lub znacznego stopnia niepełnosprawności (dawna I grupa inwalidzka) (...)

 • Przedstawiciel, ustanowiony przez stowarzyszenie dla jego reprezentacji

  mógł zaciągać zobowiązania ze skutkiem dla stowarzyszenia. Skoro stowarzyszenie zwykłe stanowi grupa osób oznacza to, że zaciągać zobowiązania majątkowe mogą członkowie osobiście (...)

 • Nieletni zatrzymani za kradzieże

  wieku od 14 do 19 lat. A na ich czele stał 16-letni Tomasz P., który był "mózgiem" przeprowadzanych akcji. Żmudne działania, jakie prowadziła sekcja ds. nieletnich komendy w Otwocku przy

 • EKES ocenia korzyści z euro

  miejsce.Wspólna waluta chroni Europę przed wstrząsami zewnętrznymi, takimi jak podwyżki cen ropy naftowej czy zakłócenia na rynkach walutowych. Euro pomaga łagodzić inflację i zmiany stóp

 • Mój mąż oczernia mnie wśród znajomych i rodziny.

  określonej osoby. W odróżnieniu od konstrukcji przestępstwa zniesławienia, nie może nią być grupa osób bądź też inne podmioty.   Zniewaga jest przestępstwem formalnym. Nie musi (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane