Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Darmowe autostrady nie dla każdego

  państwa;2) A2 granica państwa – Świecko – Poznań – Lodź – Warszawa - Biała Podlaska – Kukuryki - granica państwa;3) A4 granica państwa – Jędrzychowie (...)

 • Największy węzeł autostradowy

  pomocą łącznic:Mikołów (DK44) - Kraków (A4) oraz Mikołów (DK44) - Gdańsk (A1)Mikołów (DK44) - Granica z Czechami (A1) oraz Kraków (A4) - Granica z Czechami (...)

 • Płatne autostrady

  to zawiera autostrad, za jazdę którymi będzie trzeba płacić. Wśród autostrad tych znajdują się:A 1: Gdańsk - Toruń - Łódź - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Gliwice - Gorzyczki - granica (...)

 • Porada prawna na temat granica ostra granica

  Nie szukaj dłużej informacji na temat granica ostra granica, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Górna granica alimentów

  Jaka jest górna granica alimentów? Górną granicą świadczeń alimentacyjnych są zarobkowe i majątkowe możliwości zobowiązanego.Jest to granica nieprzekraczalna nawet wtedy, gdyby ramy (...)

 • Rozgraniczenie nieruchomości

  Sporna jest wspólna granica 2 działek. Dokumenty geodezyjne są sprzeczne. Czy w rozgraniczeniu sądowym będzie brana pod uwagę taka granica, która zapewni powierzchnię? Czy powierzchnia jest (...)

 • Umorzenie postępowania rozgraniczeniowego

  , iż nie oznacza to, że w przyszłości granica znowu nie stanie się sporną. własność, rozgraniczenie, postępowanie sądowe

 • Rozgraniczenie między nieruchomościami

  zasadne w sytuacji, w której granica jest nieustaloną, są jakieś nieścisłości. Wydaje się jednak możliwe, iż doszło po prostu do przekroczenia granicy w czasie budowy Pana budynku mieszkalnego (...)

 • Definicja niedostatku

  Czy istnieje przyjęta w orzecznictwie sądów rodzinnych (lub innych) jakaś obiektywna lub wymierna granica dochodu "na głowę" w rodzinie kwalifikująca do spełnienia miana "niedostatku"? (np. granica

 • Częściowe zniesienie wiz dla Ukraińców

  zniesienie wiz, Ukraińcy, Ukraina, Unia Europejska, UE, wjazd, granica, obywatel Ukrainy

 • Wprowadzenie dodatkowych znaków i sygnałów drogowych

  granicy RP. Znak F-2a „granica państwa" pozwoli na dostosowanie organizacji ruchu do nowych uwarunkowań na odcinkach dróg biegnących w ciągach transgranicznych. Źródło

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • Granica

  Witam, w jakiej odległości od granicy działki mogę postawić budynek? Czy może to być w granicy?

 • Granica działki

  Witam! Mam pewien problem z moim sąsiadem. Postaram się jak najdokładniej opisać moją sytuację. Jakieś 25 lat temu wybudowaliśmy dom, w którym (...)

 • Europejski Nakaz Aresztowania

  Czy może zostać na mnie wydany Europejski nakaz Aresztowania, jeśli przebywam od 3 lat za granica , a w Polsce mam nie zapłacone kredyty? A jeśli (...)

 • alimenty za granicą

  czy ktoś sie orientuje jak przebiegają sprawy alimentacyjne w Wielkiej Brytanii. Planuje wyjechac w raz z synem do Anglii i tam wnieść sprawe o podwyzszenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane