Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odpowiedzialność za długi małżonka hazardzisty

  równowartości pieniężnej tej korzyści (art. 33 kodeksu karnego skarbowego). Taką korzyścią jest przysporzenie majątkowe, które nie jest uzasadnione stosownym tytułem prawnym (np. gracz (...)

 • Co grozi za nielegalny hazard w internecie?

  terytorium Polski lub gracz uczestniczy w niej na terytorium Polski, lub usługa zagranicznego bukmachera jest kierowana do polskich internautów. W związku z tym – zdaniem ministerstwa

 • Wygrałeś? Podziel się z fiskusem!

  sieci terminali wideo połączonych z centralnym systemem sprawozdawczym i monitorującym, a uczestniczy się w nich poprzez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, przy czym gracz może typować (...)

 • Porada prawna na temat gracz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gracz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gry losowe w internecie - opinia prawna

  udziału w grze, przy czym gracz może typować liczby, znaki lub inne wyróżniki, a podmiot urządzający wideoloterie oferuje wyłącznie wygrane pieniężne; gra telebingo, w której uczestniczy (...)

 • Internetowe zakłady bukmacherskie a kks

  gracz przebywał na terytorium RP, to mimo iż serwer znajduje się w „raju podatkowym” (i tam też zarejestrowany jest podmiot prowadzący grę lub zakład), to dojdzie do „uczestniczenia (...)

 • Ochrona graczy przed hazardem

  hazardowe, poker, gracz, szara strefa, internet, monopol państwa

 • 17 mln w Lotto. Ile zabierze ci fiskus?

  zwycięzca otrzymuje kwotę już pomniejszoną o 10%. Oznacza to, iż jeśli w dzisiejszym losowaniu padnie jedna szóstka, zwycięski gracz odda fiskusowi 1 700 000 zł. Z ustawy o podatku dochodowym (...)

 • Antykomor.pl zamknięty. Nie postrzelasz do prezydenta

  , któremu po chwili zostaje przestrzelona głowa). Po otwarciu aplikacji „Komor-szoter” pokazują się zdjęcia Prezydenta i Pierwszej Damy. Gracz, sterując myszką, porusza celownikiem

 • Jakimi mitami kieruje się Ministerstwo Finansów decydując o stawkach akcyzy na tytoń

  mniejsze udziały międzynarodowy gracz - Gallaher, powiązany z Japan Tobacco. Dlatego też Ministerstwo Finansów, projektując nowe rozwiązania akcyzowe, powinno uwzględniać fakt, że w 2009 (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  w sieci terminali wideo połączonych z centralnym systemem sprawozdawczym i monitorującym, a uczestniczy się w nich poprzez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, przy czym gracz może

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • DotPay a DG

  Witam. Chce sprzedawać wirtualne punkty do wykorzystania w wirtualnym sklepie i korzystać z Dotpay SMS. Czy muszę rejestrować DG? Niestety nie mam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane