Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypowiedzenie umowy z powodu likwidacji stanowiska

  skorzystać (zgłosić żądanie). Może się Pani również domagać ekwiwalentu za niewykorzystany urlop za trzy lata wstecz. Za ten sam okres może się Pani domagać również wynagrodzenia za godziny (...)

 • Rozwiązanie umowy o pracę - czego może się domagać pracownik?

  wypoczynkowy, wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, zasiłek dla bezrobotnych, odprawa, świadectwo pracy, wypowiedzenie, należności, pracownik, pracodawca, uprawnienia, rozwiązanie umowy o pracę

 • Ochrona pracy kobiet (kobieta w ciąży) - opinia prawna

  , rozwiązanie, wypowiedzenie, z winy pracownika, urlop macierzyński, godziny nadliczbowe, pora nocna, stałe miejsce pracy, whrona pracy kobiet, kobieta w ciąży

 • Porada prawna na temat godziny nadliczbowe a zwolnienie lekarskie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat godziny nadliczbowe a zwolnienie lekarskie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Godziny nadliczbowe w razie choroby pracownika

  1,5 miesiąca jest bowiem trochę dłuższe od typowego, 1,2-tygodniowego. Naszym zdaniem godziny nadliczbowe nie mogą być zlecane z uwagi na nieprawidłową organizację czasu pracy „dla (...)

 • Godziny nadliczbowe lekarzy

  nadliczbowych. Nie jest ona jednak wynagradzana na podstawie przepisów Kodeksu pracy, lecz na podstawie art. 32k ustawy o ZOZ. lekarz, czas pracy, godziny nadliczbowe, wymiar czasu pracy, lekarz, (...)

 • Dwie umowy o pracę z jednym pracodawcą

  podstawowym czasie pracy. W przeciwnym razie mielibyśmy, zdaniem Sądu Najwyższego, do czynienia z próbą obejścia przepisów o czasie pracy i wysokości wynagrodzenia za godziny nadliczbowe (...)

 • Podatek od wynajmu auta od pracownika

  pieniężną świadczeń w naturze bądź ich ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, a w szczególności: wynagrodzenia zasadnicze, wynagrodzenia za godziny (...)

 • Definicje wynagrodzenia brutto i netto

  naturze bądź ich ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, a w szczególności: wynagrodzenia zasadnicze, wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, (...)

 • Wygrane nagrody a podatek dochodowy

  naturze bądź ich ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, a w szczególności: wynagrodzenia zasadnicze, wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, różnego (...)

 • Umorzenie zwrotu kosztów studiów podyplomowych

  ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, a w szczególności: wynagrodzenia zasadnicze, wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, różnego rodzaju (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • wypadek w pracy

  witam prosze o podpowiedz miałem wypadek w pracy pracówałem przez biuro posrednicze i w tym okresie uległem wypadkowi nie groznemu ale musiałem isc (...)

 • Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

  Witam! Potrzebuję radydotyczącej mojej sytuacji gdyż staram się o dziecko i chciałabym mieć jasność. Pracuję na pełny etet i na umowę o pracę, (...)

 • NADGODZNY A ZWOLNIENIE LEKARSKIE????????????????????????????????????????

  Pracownik przepracował sobote jako godziny nadliczbowe (8 godz). Kierownik sam wpisał mu odbiór nadgodzin na poniedziałek następnego tygodnia w harmonogram (...)

 • zwolnienie dyscyplinarne

  Witam, chciałabym zapytać o jeszcze jedną kwestię. Czy opuszczenie kraju (w ważnych powodach, ale nie życiowych) podczas zwolnienia lekarskiego , (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane