Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny

  , przestępstwo zgwałcenia, rozboju, kradzieży z włamaniem lub inne przestępstwo przeciwko mieniu popełnione z użyciem przemocy lub groźbą jej użycia, sąd wymierza karę pozbawienia wolności (...)

 • Kodeks Karny - Część Ogólna, Rozdziały I-XV

  , kradzieży z włamaniem lub inne przestępstwo przeciwko mieniu popełnione z użyciem przemocy lub groźbą jej użycia, sąd wymierza karę pozbawienia wolności przewidzianą za przypisane przestępstwo (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  trzech sędziów, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej. Art. 31. § 1. Miejscowo właściwy do rozpoznania sprawy jest sąd, w którego okręgu popełniono przestępstwo. § 2. Jeżeli przestępstwo (...)

 • Porada prawna na temat gdzie zgłosić przestępstwo gospodarcze

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gdzie zgłosić przestępstwo gospodarcze, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • JPK_VAT - obowiązek wszystkich podatników VAT

  , który można bezpłatnie pobrać ze strony producenta. Po złożeniu pliku JPK_VAT mogą pojawić się zdarzenia gospodarcze, które wymagają zmian w ewidencji VAT (np. otrzymasz fakturę (...)

 • I - Kodeks postępowania karnego - Przepisy wstępne. Sąd. Strony

  oczywiście niecelowe ze względu na rodzaj i wysokość kary prawomocnie orzeczonej za inne przestępstwo, a interes pokrzywdzonego temu się nie sprzeciwia. § 2. Jeżeli kara za inne przestępstwo (...)

 • Mataczenie postępowania karnego

  dowodów lub inne podstępne zabiegi, kieruje przeciwko określonej osobie ściganie o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne (...)

 • Pomoc dla pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa

  twojej sytuacji i co masz zrobić, aby ją uzyskać. Możesz się zgłosić do organizacji w dowolny sposób: zadzwoń, napisz e-mail, odwiedź siedzibę organizacji. Gdzie można uzyskać (...)

 • II - Kodeks postępowania karnego - Czynności procesowe. Dowody

  danych, o których mowa w § 3, nie uchyla jego odpowiedzialności za przestępstwo, którego dopuścił się publikując informację.  Art. 181. § 1. W wypadkach przewidzianych (...)

 • Przestępstwo oszustwa

  pieniądze (za pokwitowaniem). W rzeczywistości okazało się, że zostałam - oszukana, a teraz ona nie może mi zwrócić długu - bo nie ma pieniędzy. Czy mam zgłosić przestępstwo? Gdzie (...)

 • Właściwość miejscowa prokuratury

  którego okręgu popełniono przestępstwo. Zatem tam gdzie doszło do popełnienia przestępstwa należy co do zasady zgłosić do prokuratury fakt jego popełnienia. Czyn zabroniony uważa (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane