Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podejrzenie sfałszowania opinii biegłego

  przedstawił w sądzie nieprawdę. Fakt ten zgłosiłem do prokuratury rejonowej i wszczęto postępowanie wobec biegłego. Na początku tego roku dowiedziałem się, że jedna z osób wnoszących (...)

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  szczególności czynności wymagające postanowienia, związane z przedstawieniem zarzutów, zmianą postanowienia o przedstawieniu zarzutów lub zamknięciem śledztwa. Nie ma żadnego znaczenia (...)

 • Policjanci zlikwidowali plantację konopi

  zniszczenia, gdzie tego samego dnia rośliny zostały komisyjnie spalone. Likwidacje nielegalnej uprawy przeprowadzono pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie. Na chwilę obecną w sprawie (...)

 • Porada prawna na temat gdzie sie odwolac od postanowienia prokuratury rejonowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gdzie sie odwolac od postanowienia prokuratury rejonowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zażalenie na postanowienie o dziale spadku

  W jaki sposób, gdzie i w jakim okresie, można odwołać się od postanowienia Sądu Rejonowego dotyczącego działu spadku? Na postanowienie sądu w przedmiocie działu spadku przysługuje (...)

 • Składanie zeznań przez teścia

  wezwanie do prokuratury jako świadek w sprawie z art.286 § 1, co może świadczyć, że chodzi o zięcia. Jak mam sie zachować w tej sytuacji? Czy mam obowiązek jako rodzina podać miejsce pobytu, (...)

 • Odejście pracownika do konkurencji

  pracy musi precyzować: okres obowiązywania zakazu oraz wysokość odszkodowania, które należy się pracownikowi od pracodawcy (Odszkodowanie przysługujące pracownikowi, nie może być niższe (...)

 • Dobrowolne poddanie się karze

  respektowane, zawieszenie rozprawy ponieważ wniosłem do innej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez w/w oskarżonych w innej sprawie karnej gdzie nielegalnie uczestniczyli (...)

 • Uprawnienia pokrzywdzonego w postępowaniu karnym

  wyższej instancji i gdzie - do prokuratury apelacyjnej? W wyniku cesji powierniczej nie dochodzi z punktu widzenia prawa do zmiany podmiotu uprawnionego. Jest to bowiem specyficzny rodzaj cesji. (...)

 • Zatrzymanie dowodów z dokumentów

  innej firmy z którą były transakcje handlowe. Mam problem, aby skontaktować sie z moim klientem podejrzewam, że pan z CBŚ również, dlatego trafił do mojego biura, klient od stycznia "zawiesił" (...)

 • Mylny przelew do odbiorcy

  postanowieniach umowy lub regulaminu, jaki obowiązuje w danym banku. Z reguły postanowienia te zawierają klauzulę, iż polecenia przelewu są wykonywane wyłącznie w oparciu o podany numeru rachunku (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane