Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymiana prawa jazdy przez pełnomocnika

  zniekształcenia danych zaleca się składanie wniosku na blankietach dostępnych w urzędach gmin). prawo jazdy, wymiana praw jazdy, pełnomocnik, konsul, samochód, uprawnienia do prowadzenia (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  wymóg ukończenia 23 lat. Wprowadzane rozwiązania również dostosowują krajowe wymogi do poziomu ustanawianego przez prawo europejskie. Niekaralność w dotychczasowym zakresie. .ZMIANY (...)

 • Zmiany w przepisach dla kierowców surowsze dla piratów i pijanych

  powietrzu przekracza 0,1 mg alkoholu w 1 dm sześc. kierowca, prawo jazdy, kary, grzywna

 • Porada prawna na temat gdzie kupic prawo jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gdzie kupic prawo jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zmniejszyć liczbę punktów karnych?

  karnych. Gdy zbierzemy 24 punkty, to stracimy prawo jazdy i za kierownicę wsiądziemy dopiero po ponownym zdaniu egzaminu. W przypadku świeżo upieczonych kierowców – którzy (...)

 • Jak skorzystać z refundacji leków?

  numerem PESEL rodzica lub opiekuna dziecka. Jeśli jesteś osobą, która ma prawo do świadczeń na podstawie tzw. przepisów unijnych*, Twoje prawo do świadczeń nie jest weryfikowane (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  życie traci tysiące młodych osób. Na kąpieliskach, podczas jazdy rowerem, w wyniku zażywania niebezpiecznych substancji. Można tego uniknąć. Grupa. Trzyma się razem, wakacyjny czas spędza (...)

 • Kodeks wykroczeń

  popełnione w miejscu, gdzie sprawca działał lub zaniechał działania, do którego był obowiązany, albo gdzie skutek nastąpił lub miał nastąpić.Art. 5. Wykroczenie można popełnić zarówno (...)

 • Szybciej wyrobimy prawo jazdy

  ustawowego terminu 30 dni na przeprowadzenie egzaminu na prawo jazdy od chwili zakończenia kursu. Zwiększenie ilości miejsc, w których zdamy egzamin, przyczyni się zdaniem autorów (...)

 • Święta i Majówka: jak nie dostać mandatu?

  spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi dożywotnia utrata prawa jazdy, jeżeli w zdarzeniu tym ktoś straci życie lub zostanie ranny. Kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi (...)

 • Koniec z przekręcaniem liczników w samochodach?

  też początkujący kierowcy, którzy dopiero wyrabiają prawo jazdy. Projekt zakłada, że dokument będzie mógł być wydany tam, gdzie sobie tego zażyczymy. Teraz trzeba go (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane