Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tak zmienią się szkolenia na prawo jazdy

  osoby, które obleją trzy razy egzamin praktyczny na prawo jazdy, nie będą już musiały wykupywać dodatkowych jazd szkoleniowych. Ministerstwo postanowiło zlikwidować tzw. szkolenie dodatkowe

 • Wymiana prawa jazdy przez pełnomocnika

  zniekształcenia danych zaleca się składanie wniosku na blankietach dostępnych w urzędach gmin). prawo jazdy, wymiana praw jazdy, pełnomocnik, konsul, samochód, uprawnienia do prowadzenia (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  wymóg ukończenia 23 lat. Wprowadzane rozwiązania również dostosowują krajowe wymogi do poziomu ustanawianego przez prawo europejskie. Niekaralność w dotychczasowym zakresie. .ZMIANY (...)

 • Porada prawna na temat gdzie kupic prawo jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gdzie kupic prawo jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w przepisach dla kierowców surowsze dla piratów i pijanych

  powietrzu przekracza 0,1 mg alkoholu w 1 dm sześc. kierowca, prawo jazdy, kary, grzywna

 • Jak zmniejszyć liczbę punktów karnych?

  karnych. Gdy zbierzemy 24 punkty, to stracimy prawo jazdy i za kierownicę wsiądziemy dopiero po ponownym zdaniu egzaminu. W przypadku świeżo upieczonych kierowców – którzy (...)

 • Jak skorzystać z refundacji leków?

  numerem PESEL rodzica lub opiekuna dziecka. Jeśli jesteś osobą, która ma prawo do świadczeń na podstawie tzw. przepisów unijnych*, Twoje prawo do świadczeń nie jest weryfikowane (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  życie traci tysiące młodych osób. Na kąpieliskach, podczas jazdy rowerem, w wyniku zażywania niebezpiecznych substancji. Można tego uniknąć. Grupa. Trzyma się razem, wakacyjny czas spędza (...)

 • Kodeks wykroczeń

  popełnione w miejscu, gdzie sprawca działał lub zaniechał działania, do którego był obowiązany, albo gdzie skutek nastąpił lub miał nastąpić.Art. 5. Wykroczenie można popełnić zarówno (...)

 • Szybciej wyrobimy prawo jazdy

  ustawowego terminu 30 dni na przeprowadzenie egzaminu na prawo jazdy od chwili zakończenia kursu. Zwiększenie ilości miejsc, w których zdamy egzamin, przyczyni się zdaniem autorów (...)

 • Święta i Majówka: jak nie dostać mandatu?

  spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi dożywotnia utrata prawa jazdy, jeżeli w zdarzeniu tym ktoś straci życie lub zostanie ranny. Kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane