Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przygotuj się na wakacje

  Wakacje za granicą Przed każdą taką zagraniczną podróżą, czy to samodzielną, czy w grupach zorganizowanych, niezależnie od tego, czy to wyjazd wakacyjny czy w celach biznesowych – warto poświęcić (...)

 • Zagraniczne podróże ze zwierzętami

  lub widniejący na tatuażu; imię, gatunek, rasa, płeć, umaszczenie, data urodzenia podana przez właściciela i wszelkie cechy charakterystyczne bądź wyróżniające lub znaki szczególne (...)

 • Dopłaty uzupełniające dla rolników

  podziałem zgodnie z umowami zawartymi pomiędzy nabywcami i producentami z podaniem numerów tych umów; gatunek lub gatunki pasz przeznaczonych do przetworzenia; identyfikację działki lub działek (...)

 • Porada prawna na temat gatunek

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gatunek, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o doświadczeniach na zwierzętach

  , jednostki hodowlanej lub dostawcy; 2) pochodzenie zwierzęcia (rodzice); 3) gatunek i wiek zwierzęcia 4) datę dostarczenia zwierzęcia.6. Dokumentację, o której mowa w ust. 3, przechowuje (...)

 • Biologiczni intruzi pod prawną kontrolą

  przykład prowadzona w Belgii kampania wypleniania barszczu mantegazyjskiego nie zakończy się sukcesem, jeśli gatunek ten przywędruje z powrotem z Francji. Walka z inwazyjnymi gatunkami obcymi to doskonały

 • Środowisko naturalne: większa ochrona dzikiej flory i fauny w Europie

  również wiele gatunków roślin, takich jak rzadki gatunek możylinka moehringia jankae i dzwonek rumuński (campanula romanica). Polska dodała 177 obszarów, w tym jezioro Gopło, gdzie

 • Umowa pożyczki

  dla celów dowodowych. pożyczki, umowa, pieniądze, rzeczy, oznaczone, gatunek, pisemna

 • Kodeks wykroczeń

    Art. 1. § 1. Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten tylko, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary aresztu, (...)

 • Istota umowy pożyczki jako umowy dwustronnie zobowiązującej

  umowy pożyczki. umowa, pożyczka, zobowiązująca, świadczenie, wzajemne, nieodpłątne, odsetki, odpłatne, gatunek, własność, pieniądze, zwrot,

 • Łatwiej wyciąć drzewa i krzewy

  którym rośnie drzewo albo krzew, i określonego celu usunięcia wystarcza do usunięcia drzewa i krzewu bez zezwolenia. Rolnik, bez względu na położenie nieruchomości, gatunek oraz wymiary drzew, (...)

 • Podstawowe zasady ochrony praw autorskich i pokrewnych

  utworze dokonywać cytatów z innych dzieł jeśli usprawiedliwione jest to wyjaśnianiem, analizą krytyczną lub prawami gatunku (np. parodia - ten gatunek usprawiedliwia "czerpanie" z cudzej twó

 • Wniosek o wydanie zezwolenia na wycinkę krzewów z terenu nieruchomości

  Zezwolenie na usunięcie krzewów z terenu nieruchomości wydaje właściwy miejscowo wójt (burmistrz albo prezydent miasta). We wniosku należy wskazać gatunek krzewów oraz wielkość powierzchni, z której

 • W czasie kryzysu nawet kawa jest droga

  monitorowania ściągalności i ich zabezpieczania, po wewnętrzną kontrolę wydatków. To może dziwić ale nawet gatunek i cena kawy kupowanej do biura jest przedmiotem poważnych rozważań i tworzenia (...)

 • Płatności bezpośrednie dla producentów rolnych - w 2006 r.

  ;załączniku do omawianego rozporządzenia, tzn. poniżej wymienione rośliny:   Kod CN  Nazwa (gatunek) rośliny  1. ZBOŻA (CERES)  1001 90 10  pszenica (...)

 • Inspekcja podmiotów wykonujących rybołówstwo

  indywidualnych kwot połowowych między armatorami statków rybackich, zgodnie z zasadą „gatunek za gatunek”. Pozwoli to na efektywniejsze wykorzystywanie kwot połowowych przy jednoczesnym (...)

 • Ochrona Puszczy Białowieskiej

  starodrzewów, w szczególności drzewostanów stuletnich, oraz drewna martwego. Ze względu na stałą gradację kornika drukarza (jest to będący szkodnikiem gatunek chrząszcza zasiedlający (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane