Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Budowa garażu blaszanego

  podatek od nieruchomości? Dodaję, że w środku garażu są płyty chodnikowe położone na podsypce żwirowej. Garaż blaszany jest obiektem budowlanym w rozumieniu ustawy Prawo budowlane. Jego (...)

 • Budowa przenośnego garażu

  Czy potrzebna jest zgoda na postawienie przenośnego garażu (blaszak) na swojej działce? Przenośny garaż blaszany (popularny blaszak) jest tymczasowym obiektem budowlanym w rozumieniu ustawy Prawo

 • Blaszany garaż

  małej architektury, jeśli odpowiada przesłankom ustanowionym art. 3 pkt 5. pozwolenie na budowę, garaż, blaszany, obiekt budowlany, tymczasowy obiekt budowlany, budowla

 • Porada prawna na temat garaż blaszany

  Nie szukaj dłużej informacji na temat garaż blaszany, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dwie umowy zawarte do jednego przedmiotu najmu

  W 1998 roku jedna ze współwłaścicielek, mająca upoważnienie ponad 50% pozostałych współwłaścicieli do prowadzenia administracji, podpisała umowę na wynajem miejsca pod garaż blaszany. (...)

 • Pozwolenie na budowę a balaszany budynek

  .   garaż blaszany, pozwolenie na budowę, zgłoszenie budowy, tymczasowy obiekt budowlany, budynek gospodarczy

 • Urządzenie trwale z gruntem związane

  inne miejsce bez uszkodzenia jego elementów; garaż blaszany albo składany z gotowych elementów(rozbieralny) z reguły będzie rzeczą ruchomą ( tak S. Rudnicki w: Dmowski Stanisław, (...)

 • Zameldowanie na działce budowlanej

  Chciałbym się dowiedzieć, czy można zameldować się w miejscu - teren działki budowlanej, gdzie jest nadany adres, ale nie ma fizycznie budynku. Na działce obecnie jest garaż blaszany i kontener

 • Opłaty za korzystanie z gruntu gminy

  granicach ogrodzenia - przenośny nietrwale związany z gruntem garaż blaszany. Z terenu na którym rośnie dziki las w żaden sposób nie korzystam ale znajduje się on w \"granicach\" a bardziej (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Garaż Blaszany

  Od kiedy na garaż blaszany ustawiony na własnym ogródku trzeba mieć pozwolenie? Gdzie znajdę potrzebne informacje. (Felek2002) Wg mnie to nietrzeba (...)

 • Garaż blaszany-formalności

  Witam! Postanowiłam na własnej posesji postawić garaż blaszany na samochód osobowy, wiem już o tym ze trzeba mieć pozwolenie, zadzwoniłam do starostwa (...)

 • Garaż blaszany - pozwolenie

  Jakie są koszty uzyskania pozwolenia na budowę garażu blaszanego nie na swoim gruncie? I jakie kroki należy poczynić by te zezwolenie uzyskać? Proszę (...)

 • Garaż blaszany na dzierżawionej działce?

  Witam, chcialem postawić graż na działce którą dziewrzawi moja ciocia (oczywiscie mam jej zgode na postawienie garazu). W tym garażu chcialem prowadzic (...)

 • Iterpretacja prawa budowlanego

  Prawo budowlane mówi że "od drzwi windy do przeszkody ma być pozostawiona odległość 160cm". Jaka jest definicja przeszkody, urzędnicy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane