Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykonywanie nieodpłatnych zabiegów kosmetycznych

  , kosmetyczka, gabinet, zabiegi kosmetyczne, nieodpłatnie, Urząd Skarbowy, Sanepid

 • Współwłasność nieruchomości

  otworzył własny gabinet lekarski w jednym z lokali ww. nieruchomości. Trzeci współwłaścicieli zajmuje mieszkanie oraz drugi lokal, w którym otworzył własny gabinet dentystyczny. Czwartym (...)

 • Turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych - jak skorzystać?

  rehabilitacyjny Ośrodki, ubiegające się o wpis do rejestru wojewody, powinny spełniać określone standardy, jak np.: baza noclegowa i żywieniowa dla minimum 20 osób, gabinet lekarski (...)

 • Porada prawna na temat gabinet lekarski sanepid

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gabinet lekarski sanepid, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Definicja działalności gospodarczej

  gospodarczą\" od \"działalności zawodowej\". Czy można uznać, że \"działalność zawodowa\" (np. gabinet lekarski, apteka, kancelaria adwokacka) jest działalnością gospodarczą? Czy osoby (...)

 • Rozdzielność majątkowa a własność nabytych rzeczy

  podział majątku w którym dostałem dom z wyposażeniem, część pieniędzy zlokalizowanych w funduszu, i samochód zarejestrowany na mnie. Żona działkę i lokal w którym mieścił się gabinet lekarski. (...)

 • Kwota wolna od opodatkowania a podatek liniowy

  Jestem zatrudniony na etacie w szpitalu i mam działalność gospodarczą (gabinet lekarski). Do ub. roku odliczałem kwotę wolną od opodatkowania w działalności gospodarczej (mój pracodawca oczywiście

 • Dochody z działalności gospodarczej a alimenty

  Ojciec, opiekun ustawowy niepełnoletniego dziecka, jest lekarzem. Pracuje w szpitalu i prowadzi prywatny gabinet lekarski. Na sprawie o alimenty podaje faktyczne dochody z pracy w szpitalu, natomiast

 • Dokumentacja sprzedaży środka trwałego

  Prowadzę gabinet lekarski, w którym jako środek trwały mam wprowadzony samochód osobowy. Samochód został kupiony na fakturę VAT, a ponieważ nie jestem płatnikiem VAT, kwota ta stanowiła (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • umowa zlecenia a składki zus

  Witam! Jestem zatrudniona na umowę o pracę gdzie są odprowadzane składki ZUS. Równocześnie pracuję na umowę zlecenia ( biuro odprowadza składki (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane