Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykonywanie nieodpłatnych zabiegów kosmetycznych

  , kosmetyczka, gabinet, zabiegi kosmetyczne, nieodpłatnie, Urząd Skarbowy, Sanepid

 • Współwłasność nieruchomości

  otworzył własny gabinet lekarski w jednym z lokali ww. nieruchomości. Trzeci współwłaścicieli zajmuje mieszkanie oraz drugi lokal, w którym otworzył własny gabinet dentystyczny. Czwartym (...)

 • Uwierzytelnianie dostępu do danych osobowych

  szkolnego, pokój nauczycielski, gabinet lekarski, pokój kadrowej), w których znajdują się dane osobowe pracowników i dzieci zostały podczas nieobecności w/w pracowników zmienione hasła dostępu. (...)

 • Opinia prawna na temat gabinet lekarski sanepid

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gabinet lekarski sanepid, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odstąpienie od umowy sprzedaży lokalu użytkowego

  w ziemi okolo 90 cm. Wchodzi się do niego z zewnątrz budynku, siedem stopni w dół. Chciałem tam otworzyć Gabinet Stomatologiczny. Zgodę SANEPID-u już mam. Trzy dni temu podczas burzy deszczowej

 • Definicja działalności gospodarczej

  gospodarczą\" od \"działalności zawodowej\". Czy można uznać, że \"działalność zawodowa\" (np. gabinet lekarski, apteka, kancelaria adwokacka) jest działalnością gospodarczą? Czy osoby (...)

 • Rozdzielność majątkowa a własność nabytych rzeczy

  podział majątku w którym dostałem dom z wyposażeniem, część pieniędzy zlokalizowanych w funduszu, i samochód zarejestrowany na mnie. Żona działkę i lokal w którym mieścił się gabinet lekarski. (...)

 • Firma w mieszkaniu a podatek od nieruchomości

  . zrobił z niego gabinet lekarski)."Zwrot zajęte na prowadzenie działalności gospodarczej oznacza, że budynek mieszkalny lub jego część musi być faktycznie zajęty na działalność gospodarczą, (...)

 • Przetarg w ZOZ-ie

  działalność gospodarczą (prywatny gabinet lekarski). ZOZ, aby wypłacać jej wynagrodzenie brutto chciałby podpisać umowę (lub aneks do istniejącej) właśnie z firmą (gabinetem), którego (...)

 • Kwota wolna od opodatkowania a podatek liniowy

  Jestem zatrudniony na etacie w szpitalu i mam działalność gospodarczą (gabinet lekarski). Do ub. roku odliczałem kwotę wolną od opodatkowania w działalności gospodarczej (mój pracodawca oczywiście

 • Dochody z działalności gospodarczej a alimenty

  Ojciec, opiekun ustawowy niepełnoletniego dziecka, jest lekarzem. Pracuje w szpitalu i prowadzi prywatny gabinet lekarski. Na sprawie o alimenty podaje faktyczne dochody z pracy w szpitalu, natomiast

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • umowa zlecenia a składki zus

  Witam! Jestem zatrudniona na umowę o pracę gdzie są odprowadzane składki ZUS. Równocześnie pracuję na umowę zlecenia ( biuro odprowadza składki (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane