Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks wyborczy

  . § 1. Głosowanie odbywa się w lokalu obwodowej komisji wyborczej, zwanym dalej "lokalem wyborczym".§ 2.  Jeżeli głosowanie przeprowadza się w ciągu jednego dnia, głosowanie (...)

 • Udzielenie absolutorium.

  jednym i drugim przypadku głosowanie musi być jednomyślne (zgoda), z tym że w drugim przypadku, jeśli wspólnicy wyrażą tylko zgodę na głosowanie pisemne, wówczas samo głosowanie (...)

 • Rodzaj głosowania

  ? Czy przy wyborze Przewodniczącego zebrania i Protokolanta również należy przeprowadzić głosowanie tajne? Głosowanie na zgromadzeniu wspólników co do zasady jest jawne. Tajne głosowanie (...)

 • Porada prawna na temat głosowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat głosowanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprawa osobowa a głosowanie jawne

  motywacyjne mogą wpływać na odmienne głosowanie, gdy głosujący zdaje sobie sprawę, że treść jego głosu jest identyfikowalna (gdyby dochowano wymagania tajności, wyniki głosowania mogłyby być (...)

 • Zasady głosowania przy udzielaniu absolutorium

  nie przewidują. Głosowanie co do zasady jest jawne. Tajne głosowanie zarządza się przy wyborach oraz nad wnioskami o odwołanie członków organów spółki lub likwidatorów, o pociągnięcie (...)

 • Zawarcie układu z upadłym (układ w upadłości)

  wierzycieli, Głosowanie odbywa się obrębie w poszczególnych grupach interesów, Układ musi być dla swej ważności zatwierdzony przez sąd, Jeżeli nie dało się zawrzeć układu na zgromadzeniu wierzycieli, (...)

 • Referendum atomowe. Jak będzie wyglądało?

  . Dariusz Madejski, e-prawnik.pl referendum, referendum ogólnokrajowe, elektrownia, elektrownia atomowa, głosowanie

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  . § 1. Głosowanie jest jawne.§ 2. Tajne głosowanie zarządza się przy wyborach oraz nad wnioskami o odwołanie członków organów spółki lub likwidatorów, o pociągnięcie ich do odpowiedzialności, (...)

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 185-334)

  podpisem notarialnie poświadczonym. Pełnomocnictwo udzielone adwokatowi lub radcy prawnemu nie wymaga notarialnego poświadczenia podpisu.3. Jeżeli sędzia-komisarz tak postanowi, głosowanie na

 • Głosowanie wg zasady jeden właściciel - jeden głos

  właściciel = 1 głos. głosowanie, wspólnota mieszkaniowa, udział, większość, głosy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)

  Dotyczy: Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.) Dzień Dobry, w spółce z o.o. podział własności jest następujący: Udziałowiec (...)

 • głosowanie korespondencyjne

  Dowiedziałem się że w tym roku będzie możliwość głosowania korespondencyjnego, co dokładnie przepisy mówią o takich przypadkach? Kiedy będzie (...)

 • Kiedy głosowanie?

  Głosować nigdy nie głosowałem i głosować nie będę (nawet na partię piwa głosu nie dałem). Tutaj, może bym się skusił ale tych ludzi osobiście (...)

 • Strażnik miejski chce mnie pozwać

  Witam i proszę o poradę prawną Restem radnym w małym miasteczku - odbyło się głosowanie w sprawie likwidacji Straży Miejskiej, niestety wszyscy (...)

 • członkostwo w radzie nadzorczej

  Mam być członkiem rady nadzorczej, wytypowane zostały 4 osoby miejsc jest dwa. Zajałem 2 miejsce w głosowaniu. Teraz jednak zaproponowano drugie głosowanie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane