Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • \"Korzyści\" zawodu nauczyciela

  zakładzie kształcenia nauczycieli. Zasiłek ten podlega zwrotowi, jeżeli nauczyciel nie przepracuje trzech lat w szkole. W uzasadnionych przypadkach organ prowadzący szkołę może zwolnić (...)

 • Fundusz socjalny nauczycieli i pracowników szkoły

  oraz emerytów i rencistów - byłych pracowników, stanowią jeden fundusz w szkole. Wysokość odpisów dla pozostałych pracowników jest uregulowana w ustawie o zakładowym funduszu (...)

 • Fundusz socjalny

  działalności socjalnej oraz krąg osób uprawnionych do korzystania z funduszu w szkole określa się w regulaminie ZFŚS. Zasadą jest, że to, czego nie znajdzie się w ogólnie (...)

 • Opinia prawna na temat fundusz socjalny w szkole

  Nie szukaj dłużej informacji na temat fundusz socjalny w szkole, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (WYCIĄG)

  częściowe pokrycie wydatków związanych z zamieszkaniem w miejscowości, w której znajduje się siedziba szkoły.2. Dodatek przysługuje przez 10 miesięcy w roku w okresie pobierania (...)

 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  pomniejszone odpisy na fundusz socjalny? Fundusz tworzą pracodawcy zatrudniający co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Nie ma przy tym znaczenia, w jakiej (...)

 • Obowiązek odprowadzania składki na Fundusz Pracy

  zasiłek socjalny - przewidziane w Układzie zbiorowym pracy dla pracowników zakładów górniczych z dnia 21 grudnia 1991 r. i w ustawie z dnia 26 listopada 1998 r. o dostosowaniu górnictwa (...)

 • Jakie prawa i obowiązki posiada bezrobotny?

  podstawie przepisów w sprawie bezpłatnych urlopów dla matek pracujących, opiekujących się małymi dziećmi, innych udzielonych w tym celu urlopów bezpłatnych, (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  organizacyjnej określonej w statucie. 6. Zajęcia dydaktyczne mogą być wykonywane również poza uczelnią, a w szczególności w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  czerwca 1971 r. w sprawie stosowania systemów zabezpieczenia społecznego w stosunku do pracowników najemnych, osób prowadzących działalność na własny rachunek (...)

 • Fundusz socjalny dla instytucji gminnej

  wycieczce, podczas gdy drugie będąc w lepszej sytuacji powinno przynajmniej dopłacić jakąś część kosztów). Dowolność redagowania postanowień zakładowego funduszu świadczeń socjalnych musi (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Fundusz socjalny

  W moim zakładzie kwota świadczeń socjalnych jest zależna od dochodu na osobę, a nie jak w wielu innych firmach - stała kwota niezależnie od dochodu, (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • Fundusz Socjalny !!?!!

  Witam !! Pracuję w małym, prywatnym przedsiębiorstwie, które zatrunia mniej niż 20 osób. I mam takie pytanie: => ja jako pracownik moge gdzieś (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane