Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych?

  , przy czym podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i Fundusz Pracy stanowiła kwota co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, opłacałeś składkę na Fundusz Pracy (...)

 • Obowiązek odprowadzania składki na Fundusz Pracy

  : pozostają w stosunku pracy. Nie opłaca się jednak składek na Fundusz Pracy za pracowników o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności zatrudnionych w zakładach aktywizacji (...)

 • Prawa i obowiązki bezrobotnego

  wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i Fundusz Pracy stanowiła kwota co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, g) opłacał składkę na Fundusz Pracy w związku z zatrudnieniem (...)

 • Porada prawna na temat fundusz pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat fundusz pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uprawnienia i obowiązki osoby bezrobotnej

  Pracy stanowiła kwota co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, opłacał składkę na Fundusz Pracy w związku z zatrudnieniem lub wykonywaniem innej pracy zarobkowej za granicą (...)

 • Prawo do zasiłku po likwidacji zakładu pracy

  podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i Fundusz Pracy stanowiła kwota co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę,  g) opłacał składkę na Fundusz Pracy (...)

 • Prawo do zasiłku dla bezrobotnych

  podlegają ściągnięciu w trybie egzekucji w administracji. Nieopłacenie składki na Fundusz Pracy przez pracodawcę nie jest warunkiem postania prawa do zasiłku. Warunkiem jest by taki obowiązek (...)

 • Zasiłek dla absolwenta

  minimalnego wynagrodzenia za pracę, opłacał składkę na Fundusz Pracy w związku z zatrudnieniem lub wykonywaniem innej pracy zarobkowej za granicą u pracodawcy zagranicznego, był (...)

 • Danina solidarnościowa i Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych

  wszystkim z dwóch źródeł: obowiązkowej składki z „przekierowania" na Fundusz części składki na Fundusz Pracy w wysokości 0,15 % podstawy składki na Fundusz (...)

 • Składka na Fundusz Pracy i FGŚP

  rentowe. Wysokość składki na Fundusz Pracy określa ustawa budżetowa. W przypadku FGŚP podstawą wymiaru składki jest także postawa wymiaru składki na ubezpieczenia emerytalne i rentowe, (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  bezrobotnych i poszukujących pracy, w związku z udziałem tych osób w targach pracy i giełdach pracy organizowanych przez wojewódzki urząd pracy w ramach pośrednictwa (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Warunki do otrzymania zasiłku dla bezrobotnych

  Witam, mam status bezrobotnego. Jakie musze spełnić warunki, żeby dostac zasiłek?? trzyma go tylko ten bezrobotny, który: ? w okresie 18 miesięcy (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Pomoc dla samotnego rodzica

  Jestem samotnym ojcem trojga dzieci (7, 9, 11 lat), z którymi mieszkam i wychowuje je. Matka dzieci (nie byliśmy małżeństwem) mieszka z innym (zamożnym) (...)

 • Umowa zlecenie-co trace

  Jestem zatrudniony w firmie ktora umika jak ognia zawierania umow stalych o prace.Wiec jestem zatrudniany na odnawialnych co miesiac umowach zleceniach.Pracodawca (...)

 • umorzenie składek na Fundusz pracy

  Mam takie pytanie, współpracowałam przy prowadzniu działalności gospodarczej i przebywałam na urlopie wychowawczym, czy mam możliwość na umorzenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane