świadczenie 500 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Fałszywe wezwanie do zapłaty i wiele więcej

Fałszywe wezwanie do zapłaty i wiele więcej

dostaje wypłaty na swoje własne konto, ponieważ ma problemy z komornikiem, tylko trafia ona do teścia bądź żony, która nie pracuje i nigdy nie pracowała, pobiera tylko świadczenie 500+.) (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

szanowne Panie wzięły się do pracy,cały czas słyszę "idę do sądu o podwyższenie alimentów,niech płaci",pytam"a Ty pracujesz" i tu słyszę "nie,po co mam pracować za 500 zł jak alimentów dostaję (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

, a dziecko jest małe dolicz nianie. Spróbuj znaleźć nianie za mniej niż 500 zł. Jk czytam te farmazony to aż się śmiać chce. Co to znaczy przeszkadzać byłemu partnerowi. Ten Twój obecny (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wyszła moja przyjaciółka, który twierdzi, ze dziecko 10 letnie nie kosztuje wiecej niż 250 zł a za 500 zł to ona sobie chce żyć wygodnie (i takich jest tutaj wpisów multum) i jedyne co mam ochotę (...)

Sprawa karna -alimenty...

Sprawa karna -alimenty...

społecznej, w którym osoba ubiega się o świadczenie z FA (w jednych gminach świadczenie przyznaje urząd gminy w innych ośrodek pomocy społecznej). wiki alimenty.pl Wysokość świadczeń z (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

potem miałem mały wypadek i byłem 15 dni na zwolnieniu. na pasku pisze ze przysługuje mi ok 500 zł . ale te pieniadze dostane jak przepracuje 30 dni i wpł\yna mi w następnym miesiacu . ale nie wiem (...)

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

mamy 2 córki płacę elementa cały czas mieliśmy ugodę w sądzie na 500 zł zgodziła się widuję się z dziećmi często kupuje im czy buty wyprawkę szkolną a także zawsze coś słodkiego na co (...)

alimenty a ubezpieczenie zdrowotne

alimenty a ubezpieczenie zdrowotne

meza? a jak on straci prace i nie bedzei mogl ci placic 500 tylko 200 albo nic a ty bedziesz miec lat 50, zero szans na prace, bez ubezpieczenia.... proponuje zastanowic sie nad soba lilka Lilka,sprwa

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

od ponad 1.5 roku). Mam takie pytanie gdyż ojciec nie płaci mi alimentów w terminie tj. na dzień dzisiejszy winny mi jest 840zł daje mi co 2 miesiące około 500 złoty. Moja sytuacja w domu wyglada (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

błędne koło sie zamyka... w obecnej chwili mam 500 zł na mies. gdyby nie moja rodzina i to ze pozwolili mi u siebie chwilowo pomieszkiwac to byłoby barzo ciezko... choc i tak jest ciezko bo na wszystko

Alimenty na chore dziecko

Alimenty na chore dziecko

. Mój były mąż wziął ze mną rozwód około dwa lata temu, przez jakiś czas płacił mi alimenty w wysokości 500 zł, pracuje na czarno. Z tego co wiem ma teraz nową rodzinę. Będę się starała (...)

picie alkoholu w miejscu publicznym - grzywna !

picie alkoholu w miejscu publicznym - grzywna !

? Monia Poszukuję materiałów na temat należności sądowych tj. grzywna, koszty sądowe, świadczenie pieniężne, należności sądowe oraz zobowiązania określonego w art. 52 Kodeksu karnego. Może (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

WYKONALNOSCI. ADAM niepelnosprawny77 alimenty.pl tylko 500 zł ?????????żart chyba jakiś ,a przedstawiałeś w sądzie kosztorys swoich potrzeb - typu- opłaty za mieszkanie,za wystrój mieszkania,internet,tv

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

obnizenie, na pierwszej rozprawie sad obnizyl z 600 do 400 a na koniec orzekł 500 i ta róznicę musze dopłacic! Tylko ojcow nikt nie pyta skad wezma te pieniadze. Skoro wnioskuje o obnizenie to nie dla

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na macierzyńskim.Mam zamiar ubiegac sie o urlop wychowawczy, Wiem też, żeby z tego tytułu dostawac świadczenie dochód brutto na członka rodziny nie może przekraczac 504 zł brutto. Nasz niesety

Koszty pracownika

Koszty pracownika

Koszty pracownika Jakie sa koszty zatrudnienia pracownika 3/4 etatu z wynagrodzenie netto 500 zł., (artur) 500 zł na rękę 262,18 zł na ZUS 42,22 zł na Kasę Chorych 2,60 zł na podatek Razem: (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

obowiązkowe badania. Na nowych zasadach aby móc ubiegać się o becikowe, rodzice będą musieli potwierdzic to świadczenie, dochodem na osobę w rodzinie nie większym niż 1922 zł netto. alicja45 Dodatek (...)

Czy muszę zgodzić się na wywiad środowiskowy???

Czy muszę zgodzić się na wywiad środowiskowy???

zapewniają, że to tylko rutynowa rozmowa i nie mam się czym martwić. Czy na pewno? Ja i mój mąż jakoś sobie radzimy i nie korzystamy z żadnej pomocy (poza 500+ na drugie dziecko) ale nie stać nas (...)

wakacje a alimenty

wakacje a alimenty

pełne koszty utrzymania. Czy mogę domniemać, że należne świadczenie alimentacyjne skompensowało się i za ten okres nie muszę płacić? Wszak matka dziecka nie poniosła w tym czasie żadnych kosztów

zabranie prawa jazdy - 0.35 promila - prosze o podpowiedz.

zabranie prawa jazdy - 0.35 promila - prosze o podpowiedz.

prawa jazdy powinna opiewać max.na ok. 10 miesięcy, co do kary pieniężnej to grzywna winnw wynieć ok. 1000-1500 zl oraz nawiązka na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych(ok. 500 zł), obrońcy (...)

Czy należy mi się świadczenie z funduszu alimentacyjnego?

Czy należy mi się świadczenie z funduszu alimentacyjnego?

niepełnosprawna siostra 24/7, przysługują jej różne świadczenia jak 500+ i alimenty na siostrę, nie znam dokładnej kwoty przychodu, ale jest o zdecydowanie ponad 1000 zł.

komornik nie przekazuje aliementów

komornik nie przekazuje aliementów

pieniądze za maj razem z kwotą za czerwiec. w czerwcu również nie dostałam pieniędzy. W międzyczasie rozmawiałam z ojcem, który świadczenie z ZUSu dostał bez żadnych potrąceń za maj jak i również (...)

Odsetki od alimentów

Odsetki od alimentów

kwocie (maksymalnie do 500 PLN miesięcznie na dziecko. W razie dalszych pytań proszę o kontakt na timsparv@prokonto.pl /Z poważaniem Marcin/doradca prawny/ Lohengrin Panie Marcinie alimenty są wypłacane

Umowa zlecenie a obowiązki zatrudniającego w stosunku do US, Zus itp.

Umowa zlecenie a obowiązki zatrudniającego w stosunku do US, Zus itp.

Umowa zlecenie a obowiązki zatrudniającego w stosunku do US, Zus itp. Witajcie, Mam możliwość podpisania umowy zlecenia z pewną firmą, świadczenie z tytułu wykonywania pracy będzie wynosiło ok. (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

płatnej pracy. wredna alimenty.pl Załatwić jej bogatego kochanka. Anna alimenty.pl hmm... sa nie zwróci sie do TESCO o świadczenie zarobkowe twojej żony tylko do urzędu skarbowego itd. to raz... jednym (...)

Zakład Karny-rozliczenie podatkowe

Zakład Karny-rozliczenie podatkowe

wytrzyma świadczenie Ada Witam Mam pytanie czy siedząc zakładdzie karnym pracując tam trzeba sie rozliczyć z podatku ??? Aga

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

nalezy świadczenie. W razie pytan: szubcia@tlen.pl szubik Witam jestem zielony w tym temacie dlatego zdecydowalem sie napisac tutaj bo potrzebuje pomocy a mianowicie sprawa wyglada nastepujaco Ponad rok

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

gdyby odwrocic sytuacje? Moja ex prosto w oczy mi powiedziala ze by mi nie placila bo ja na to nie stac. A teraz nie zarabiam wiele wiecej od niej... Jednak 500 place a jej malo doila by i doila

czy konkubina może płacić alimenty?

czy konkubina może płacić alimenty?

zarabia 500 zl dostaje tez alimenty w wysokosci 300 zl, na dojazd do pracy wydaje 300 zl, umieramy z glodu a moja ex sie smieje i oszukuje podatnikow mops i sąd RR alimenty.pl Mam pytanie Wyszłam ponownie

Alimenty od ojca przebywającego w zakładzie karnym

Alimenty od ojca przebywającego w zakładzie karnym

. Klaudia Witam . Chciała bym wiedzieć czy jest tu ktoś w podobnej sytuacji a sprawa wygląda następująco. Mój chłopak siedzi za 3 może 4 miesiące wychodzi mamy córeczke . Mam 500+ a nagle bum (...)

1

2