średnia krajowa 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż średnia (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie dokładnie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

podnoszony o 114 zł.  mopppta Od przyszłego 2012 roku, najniższa średnia krajowa za wynagrodzenie, wzrośnie o 114 zł brutto, czyli będzie wyższe o 8,2 %. Czy nie powinno to być (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * najniższa (...)

przeciętne wynagrodzenie na 2012 rok

przeciętne wynagrodzenie na 2012 rok

wszystkich innych przydatnych wiadomości na ten temat. Proszę o odpowiedzi. ale przeciętne czyli średnia krajowa tak? jaczesław Ma wzrosnąć o nominalne 5,8%, a realnie o 2,9%. kosiar

trudności w zaciąganiu kredytów

trudności w zaciąganiu kredytów

\"Dziennik Gazeta Prawna\". To efekt kolejnej nowelizacji rekomendacji S wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dziś osoby zarabiające więcej niż średnia krajowa na spłatę kredytu mogą (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przez rok a umowe mam do 2012 roku....prosze o rade,... sylwia prawo-pracy.net witam.czy na urlopie wychowawczym płatnym na niepełnosprawne dziecko mogę dorobic na pół etatu aby nie stracic tego

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

na znajomych to u większości w różnych pracach średnia to 800 zł ja-ja prawo-pracy.net Moze faktycznie a Boze Cialo bedzie nieczynne, ale wydaje mi sie ze to nie skutek naszych protestow tylko po

dochód przy rencie socjalnej

dochód przy rencie socjalnej

to 2426,50 zł, o ile średnia krajowa nie ulegnie zmianie.  zbych5

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

krajowa i nie stac mnie na płacenie tak wysokiej kwoty, a co za tym idzie równiez na prawnika. Chce wnieść o obniżenie alminetów tylko jak sie do tego zabrać, na starszego jestem w stanie placić (...)

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!! Nauczyciele spodziewają się 7-proc. podwyżki od 1 września 2012 r. Będą się jeszcze starać wynegocjować dwukrotny wzrost po 5 proc. ? w styczniu (...)

Księżą Pedofile tematem debat biskupów, 2012 rok.

Księżą Pedofile tematem debat biskupów, 2012 rok.

spraw przeciwko księżą pedofilią w USA 4500, w Irlandii(naszej zielonej wyspie) 32 tys. zgłoszonych spraw przeciwko księżą pedofilą, Australia jakieś 120 spraw, Polska średnia to ok 600 zgłoszonych (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

umowę właśnie na dwa miesiące od 21.06.2011 do 20.08.2011, potem miałam umowę w ramach prac interwencyjnych gdzie wynagrodzeniem jest najniższa krajowa od 24.08.2011r. do 31.01.2012r. potem umowa (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony na umowe (...)

najniższa płaca krajowa 2012 umowa zlecenie

najniższa płaca krajowa 2012 umowa zlecenie

najniższa płaca krajowa 2012 umowa zlecenie Czy na umowę zlecenie mogę nie dostać minimalnej płacy krajowej?? przeciez to minimalna jaka należy wypłacać!! czy pracodawca dając mi taka nie (...)

Podatek od kopalin 2012 uderza w KGHM

Podatek od kopalin 2012 uderza w KGHM

to strzelać w kolano tym bardziej że to spółka krajowa. KGHM na gielgdzie zanotował spadek, jednak zdaniem premiera nie jest to żaden problem. spadek nawet o 13% jak w tym przypadku nie ma znaczenia (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

najnizsza krajowa, ale miałam bardzo wysikie premie, w wysokosci nawet 2000 tys zł (premie od sprzedazy). Czy pracodawca musi mi liczyc kwote ekwiwalentu od kwoty ktora mialam na umowie, czy tez od kwoty

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska Dzien Dobry W 2012 roku nie następują żadne zmiany w aplikacji radcowskiej a jak z 2013? Krajowa Rada Radców Prawnych uchwaliła nowy program aplikacji. Wchodzi w życie od (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic alimenty? (...)