zwrot podatku do kiedy 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wniosku do komornika o wszczęcie egzekucji a tym samym na uzyskanie pieniedzy. MUSISZ iść do komornika z orginałem wyroku ,u niego złozysz wniosek , podejdz z ksero do opieki społecznej (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

dotrzymuja umowy niszcza wszystko co jest do zniszczenia w mieszkaniu szkody jakie pootrafia zrobic nie sa adekwatne do zarobionych pieniedzy a do tego jeszcze panstwu trzeba odprowadzic (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane witam. mam pytanie odnośnie tytułu prawnego do budynku mieszkalnego. dana osoba remontująca i chcąca odliczyć VAT ma tytuł prawny do danego budynku ale (...)

Doradca podatkowy czy popełnił błąd

Doradca podatkowy czy popełnił błąd

opłacenie podatku od wartości objętych udziałów spółki (działka była rodziców), podatek ok 190 000 zł. Udaliśmy się do Pana doradcy podatkowego który oznajmił że to jest oczywiste (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

się dowiedzieć do kiedy można składać wniosek o zasiłek rodzinny. losik Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych na nowy okres zasiłkowy 2010/2011 są przyjmowane: (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. Myślę, że (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do sprawy (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

szwagierka powiedzila ze zaplaci a ja zadzwonilem do konsultantki avon ze nic nie podpisywalem-w 2007 roku przyszlo pismo ze mam juz do zaplacenia 830 zl, potem wezwanie do grafologa do (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO NIE BYŁO (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

na 3 tyg bo to jedyna okazja kiedy moge sie z nia zobaczyc,wiec nie pojde do pracy,jak wroce owszem poszukam pracy,ale czy przysluguja mi alimenty do pazdziernika?czy studiujac zaocznie ojciec (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

(rodzice moi są za granicą)|, jak mam posłać dziecko do przedszkola, skoro nie mam pieczątki z zakładu pracy? nawet do rodziców nie mogę wyjechać, bo mąż nie pozwoli, choć nie przychodzi (...)

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

VAT-7K z niepodpisanym wnioskiem o zwrot podatku VAT ani też podpisany wniosek o zwrot podatku VAT bez załączonej korekty deklaracji VAT-7K, nie wywołuje skutków prawnych, z uwagi (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wiadomo gdzie. sytuacja Do Sytuacja, rozumiem, że skoro mieszkanie jest do wykupu nadal służy Pan w SZ. Proszę rozważyć wariant zdania obecnego mieszkania do AMW. Zostanie anulowana decyzja (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

kratką firma odzyskuje cały VAT, jaki jest zawarty w cenie auta. Możliwy jest także zwrot podatku od paliwa do takiego samochodu. Resort finansów chce, aby przedsiębiorca odzyskał od (...)

spadek

spadek

upoważniona do konta (po śmierci upoważnienie wygasło). Ojciec zmarł i został złożony wniosek do sądu o stwierdzenie nabycia spadku. Brat twierdzi,że wpłacał pieniądze na konto ojca gdy (...)

Eutanazja

Eutanazja

wiem, że kiedy umierał mój dziadek, mimo że bardzo cierpiał- do ostatniej sekundy swojego życia, chciał być z nami. igakiryluk Uważam, że każdy powinien mieć prawo do decydowania (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

uzasadnieniem, więc termin wniesienia apelacji jeszcze nie biegnie. Nadpłata alimentów daje podstawę do pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności do wyczerpania kwoty nadpłaconej tym samym (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu do nakazu zapłaty, uzasadniając to jak powyżej, brakiem możliwość złożenia sprzeciwu do nakazu, gdyż wierzyciel podał nieaktualny adres (...)

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

jest czarno na białym napisane, że powinnam je opłacać do 5 dni od czasu doręczenia mi ich, do tej pory nie robiłam z tego problemu, ale teraz po prostu chciałam do nich zajrzeć... (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

post. cywilnego. Nie będzie problemów z udowodnieniem - wystarczy okazanie umowy, wpisu do księgi wieczystej iż to kolega, matka lub kto inny jest właścicielem, najemcą. Pozdrawiam sh4do. --- (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

jak przeżyc od 1go do 1go, bank to bogata instytucja wiec nie ma porównania z osoba fizyczną RadcaPrawny Ja mam problem z Intrium.Dali sprawę do komornika i zlozylam do sądu zarzut przedawnienia.Czekam

gdzie mogę uzyskać informacje kiedy dostanę zwrot podatku?
wiem że do końca kwietnia jest czas,ale

gdzie mogę uzyskać informacje kiedy dostanę zwrot podatku? wiem że do końca kwietnia jest czas,ale

gdzie mogę uzyskać informacje kiedy dostanę zwrot podatku? wiem że do końca kwietnia jest czas,ale gdzie mogę uzyskać informacje kiedy dostanę zwrot podatku? wiem (...)

odwołanie zamówienia mebli

odwołanie zamówienia mebli

, jeszcze tego samego dnia z przyczyn losowych musieliśmy rozwiązać z firmą umowę. Właściciel odebrał od Nas telefon, przyjął do wiadomości do, że odstępujemy od umowy. W między czasie (...)

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania (...)

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

nie narobic sobie problemow? Podkreslam ze sie nie ucze, kazdy stres wywola u mnie powrot choroby skory i nie bede wtedy zdolna do pracy. A co jesli ojciec tak po prostu wniesie do sadu sprawe o

Zwrot pracodawcy zapłaconego przez niego podatku

Zwrot pracodawcy zapłaconego przez niego podatku

Zwrot pracodawcy zapłaconego przez niego podatku Witam i życzę Wesołych Świąt, Jestem zatrudniony w polskiej firmie. W pierwszym kwartale 2011 realizowaliśmy zlecenie w Belgii. Dzisiaj (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

1

2