zwrot podatku czekam juz 2 miesiace 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza wparowala (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

obywatelstwo ewela Cześć, jak mogę odszukać papiery potwierdzające obywatelstwo po dziadku, który urodził się w 1942r w Stanisławowie gm. Turek (pradziadek w 1903r. w Warenka) i który ma (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu. Od 2006r maj ,mam syna 5l i córkę 3l mąż mnie zostawił jak byłam w ciąży w 5miesiącu 2004r poszedł do innej ,założyłam sprawę o rozwód z jego winy .Oczywiście on ma już (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

?? TERMIN PORODU MAM NA 20 CZRWCA 2009 R. A PRZEPRACOWANY ROK MIJA MI 1 LIPCA 2009R. CZYLI BRAKUJE MI OK. 2 TYGODNI. PROSZE POMÓŻCIE!!! EWELINA prawo-pracy.net hej, jesli przed zakończeniem (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

.Czekam już 2 tyg ciekawe co dalej a tu ciągle pada ????? Co zrobić prosić o zwrot gotówki ( 70 zł) czy nowe buty których nie ma w sklepie bo rozeszły się jak świeże bułeczki (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

miesiąc na utrzymanie dziecka które juz się urodzi. Powoidzenia. Pesteczka chlopie ja tez mialem taki problem 697238701 stary kazdego z nas to czeka jetnych juz teraz innych troche pozniej 124 (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

Warszawie mrozowskim A czy jeśli dokonam nadpłaty na konto wierzyciela za 2 miesiace i ona ta kwotę uzna to mogę domagać się pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności za okres za jaki (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

tak sie nazywa moja obecna zona,jestesmy juz 1 rok i 2 miesiace od kiedy sie poznalismy.5 miesiecy temu wzielismy slub oczywiscie na Filipinach(bylem tam 2 miesiace i nie zaluje (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

do sądu (z tym też miałam juz doczynienia i łaskawy sędzia stwierdził że jak możemy jeszcze narzekać skoro ojciec jest jedynym żywicielem rodziny) NIe wytrzymujemy juz psychicznie. Jak sie (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

na podstawie ich procedury wysłał mnie wraz z żona i dziećmi na badanie. Badanie trwało około 4 godzniny. Sładało się z 4 etapów: 1. Rozmowa w czórkę, 2 psychologów, ja i moja żona - około (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

- pierwszy dzień Bożego Narodzenia, m) 26 grudnia - drugi dzień Bożego Narodzenia, 2) niedziele. Art. 2. Tracą moc wszystkie przepisy, regulujące sprawę dni wolnych od pracy odmiennie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

za granica. przrz pierwszw 2 lata widzielismy sie 2razy w roku a od dwóch lat nie widujemy wcale. od 2 lat nie sypiamy sie sobą ja mam nowego partnera z ktorym mam dziecko chcemy wziasc slub i

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

pieklo trwa juz 2 lata,,niemam juz sil i checi do zycia..co jakie pieniadze zarobi\e to wszystko ile vmozemy oddajemy .ale to zamalo bo jak jedno zapłace to drugi nie dostanie i tak wkólko (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pełne dane osobowe wraz peselem. Oczywiście w nr PESEL brakowało 2 ostatnich cyfr, a w adresie 2 ostatnich liter ulicy, przy której jestem zameldowana. Ponad to przy ofercie sprzedaży mojego (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

klamstwa dzis mija 7 lat a ja czekam nadal sama czekam na to spotkanie kture nadejdzie kiedy go zobacze niewiem wiem ze jest zemno ze go kocham ze zrujnuje se cale zycie czekajonc na niego ze jest (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

on do nich . Mąż nie chciał jeżdzić na wczasy więc 2 razy byłam córką sama natomiast za naszym 2 razem dojechał do na nas tydzień i wtedy było piekło wiecznie słyszałam jak mu gorąco (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przekroczyły mi dochody o niecałe 2 zł:? to jest tylko 2 zł i być bez kasy 2l na urlopie:((( Tylko mogę liczyć jeszcze ze od września podniosą stawkę!!! jeśli któraś z was wie co można (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

i dostawac zwrot podatku (nie wiem na jakich zasadach jest ten zwrot podatku) bekhamos Mam pełnoletniego syna uczącego sie i córkę w wieku 5 lat. Miesiac temu dostalam wyrok. Na (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

jako karty przetargowej, a naprawdę nie chcą na nie płacić ani nie podejmują żadnych obowiązków w obec nich. Czy wiecie panowie, że samodzielna opieka nad 2 dzieci to harówa 24h/dobę? jedno płacze

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

czekam na wyrok I instancji. Nie mam pojecia ile to jeszcze potrwa, ale juz wiem ze za dlugo :( Mam 25 lat. Moje malzenstwo trwalo 4 miesiace. Przed malzenstwem zerwalem zareczyny i odszelem (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

alkoholickie . Czy to wystarczy aby uzyskać unieważnienie?od 2 lat e jestem w 2 związku małżeńskim . Proszę o kontakt : perfecthair@wp.pl gośka Wedlog najnowszej interpretacji Biblji to juz (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

czlowiek i wogole, powiedzial ze udowodni mi wine jak wezme rozwod i do niego nie wroce, jak mu sie przyznalam do tego to on to nagral ale ja juz nie chce z nim byc to koniec bo zycia juz nie bedzie (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

powstanie strona dowalki z ta firma pasożytującą, na narodzie. Tymczasem dziękuje za te infrmacje które tu znalazłem.. Policja przez 2 miesiace nie zrobiła nic zeby zapobiec okradzeniu mnie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niekorzystny dla mnie. Wniosłam apelację w tejże sprawie w lutym 2009r do Sądu Okręgowego Wydział Odwoławczy. Sąd Okręgowy pozbawił w całości wykonalności tytułu wykonawczego-bankowy tytuł (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

DOJERZDZAC DALEJ NIZ 20 KILOMETROW. WIE KTOS COS O TYM. krzysztoF W ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ) z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. z dnia 23 grudnia 2010 (...)

VAT-25

VAT-25

września 2008r. (data wpływu 11 września 2008r.), uzupełnionym pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.), o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

ojciec ma firme budowlana. Chcialam sie dowiedziec czy moge wystapic oprocz alimentow o zwrot kosztow poniesionych w ciazy? Do lekarza co 2 tyg wozil mnie ojciec lub brat a mam do gabinetu 15 km. (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

samochód jest prywatny. Proszę o szybką odpowiedź. piotrek8-22 ja mandaty za piwo dostalem juz wiele razy i nigdy nie zaplacilem. w najgorszej sutuacji sciagna ci ze zwrotu podatku. a jak nie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

lat 2. § 2. Osoba określona w § 1, odmawiająca ponownego przyjęcia do pracy, o której przywróceniu orzekł właściwy organ, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia (...)

1

2

3

4

5

...

8