zwrot kosztów delegacji służbowej 2011 r stawka za 1 km Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był oddany w autoryzowanym (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

dodatkowo obciążony jakimiś jego wydatkami , opląty egzekucyjne zł, wydatki gotówkowe 61 ???? + 2 zł za przelew.Co to za samowolka , na jakiej podstawie? przecież to normalnie wyłudzenie... (...)

Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

zapatruje się Sąd Najwyższy. W uzasadnieniu wyroku z 19.02.2007 r., I PK 232/06 (Pr.Pracy 2007/6/29) wskazano m. in., iż ryczałt pokrywający zwrot kosztów noclegu nie przysługuje tylko (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

znaleźć dobrego adwokata na odległość. Każdy z adwokatów chciał oczywiście zarobić i nakręcał kwotę potrójnie za sprawę, nie licząc kosztów sądowych. Zrozpaczona nie mając takich (...)

VAT-25

VAT-25

września 2008r. (data wpływu 11 września 2008r.), uzupełnionym pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.), o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

bardzo mogla gdyz nie mial praw odebranych..przebywal z corka po za domem jego zamieszkania..wiedzial ze mam haka na niego z urzedem skarbowym za falszerstwo i wymyszenie pieniedzy wiedzialm ze jesli

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- opłaty (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W przypadku (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

19.02.2013 r. do dnia 31.05.2013 r. 2. Niniejsza umowa może zostać przekształcona w umowę o prace przed upływem okresu zawartego w ust. 1. 3. Zleceniobiorca może rozwiązać umowę (...)

Rozliczanie delegacji od 1.01.2007r.

Rozliczanie delegacji od 1.01.2007r.

Rozliczanie delegacji od 1.01.2007r. Z dniem 1 stycznia 2007 r. weszła w życie nowelizacja przepisów dotycząca tego tematu. Czy zgodnie z tą nowelizacją, zwrot kosztów (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

[nie mamy własnego domu tylko wynajmujemy taką starą chałupkę za prawie 300zl do tego dochodzą rachunki za prąd gaz wodę a trzeba przecież też coś jeść] kolejne 350 wydaje na studia zaoczne, (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc mam (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zamieszkania tz. ucieka. Nie wiem co dalej robić. Jak wygląda złożenie wniosku o ściganie za granicą. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Jadwiga w zaden sposob nie moge uzyskac od 2002r (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

pełno i można to zroić na raty.Jeżeli udowodnisz poprzez badanie DNA że nie jesteś ojcem i np.zostałeś wrobiony w to ojcostwo to możesz zalożyć osobną sprawę o zwrot kosztów poniesionych (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

mnie totalnie - w tej chwili nie mają ode mnie złamanego grosza. A co za tym idzie, kilka pozwów w Sądzie o unieważnienie umów i zapewne kiedyś zwrot poniesionych przeze mnie kosztów (...)

gwarancja

gwarancja

żądam zwrotu kosztów poniesionych za towar 175 zł oraz kosztów dojazdów związanych z reklamacjami.Zwracam zakupiony towar i proszę o zwrot ceny towaru na konto xxxxxxxx w terminie (...)