zwolnienie lekarskie na koniec umowy o prace 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

miesiącach ciąży a za miesiąc kończy mi sie umowa o prace. czy pracodawca moze mnie zwolnic i kiedy mogie isc na zwolnienie lekarskie. prosze o odpowiedz! pozdrawiam (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

dostałam umowe o prace na 3 miesiące (okres próbny) popracowałam ponadmiesiąc a mam problem z nerkami i najpierw dostałam zwolnienie na 7 dni potem pracowałam przez 4 dni (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży Witam! Potrzebuję radydotyczącej mojej sytuacji gdyż staram się o dziecko i chciałabym mieć jasność. Pracuję na pełny etet i (...)

umowa na okres probny a ciaza?

umowa na okres probny a ciaza?

moge isc na zwolnienie lekarskie? szczesliwa prawo-pracy.net Jestem w 4 tygodniu ciązy. ostatniego wrzesnia wygasa mi umowa o prace ktora przacodawca zawarl ze mna na (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

taki,że znalazłem prace,szef powiedział że mnie wezmie na razie na miesiac a potem da mi umowe.W przeciagu miesiaca rozmawialem z nim nie raz na temat umowy o prace,powiedzial (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

ostatniego lipca, mam umowę o prace ale na czas określony. Teraz będzie to 3 umowa i pewnie na czas nie określony, czy powiedzieć teraz o ciąży czy poczekać do sierpnia, (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, mam podobną sytuację z żoną czy mogę prosić o wyroki na maila vbjacek@wp.pl. Z góry dziękuję jacek Paskudka77 czy mogę poprosić o wyrok i apelacje na maila? Z GÓRY DZIEKI (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

Jestem na emeryturze, oprócz tego pracuję na umowie o pracę na czas określony na pełnym etacie tj. 40 godzin tygodniowo.Jaki wymiar urlopu wypoczynkowego należy mi się (...)

zwolnienie dyscyplinarne

zwolnienie dyscyplinarne

przeciwskazań, że wyjazd nie pogorszy rekonwalescencji pacjenta. Proszę o odpowiedż i z góry dziękuję. Pracodawca ma prawo do kontrolowania, czy pracownik prawidłowo wykorzystuje zwolnienie (...)

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

zwolnienie od razu na 30 dni i wyjazd do Centrum onkologii w Bydgoszczy na szczegółowe badania. Po badaniach i przed opercją musiałam otrzymać bardzo mocną chemię i już otrzymałam (...)

zwolnienie l4

zwolnienie l4

zona jest zatrudniona na umowe o prace i umowe zlecenie u tego samego pracodawcy. niedawno dostala zwolnienie lekarskie L4 na 7 dni. chchialbym sie wiec zapytac jak pracodawca (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

choruje np do państwowej inspekcji pracy czy do zuzu Aga prawo-pracy.net chorobowe płaci pracodawca 33dni a jesli chodzi o o zwolnienie z pracy to przy przyjeciu na czas nieokreślony (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

penitencjarny ale tych jak na razie duzo nie ma bo oczywiscie rozbija sie o kase. A ja jak mam obslugiwac zk podczas gdy w biurze czeka na mnie ok. 350 srodkow. Pozdrawiam legus Na (...)

zwolnienie L4 koniec umowy

zwolnienie L4 koniec umowy

zwolnienie L4 koniec umowy Witam mam problem. skończyła mi się umowa o prace na czas określony a jestem od połowy października na zwolnieniu lekarskim L4 i (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat (...)

Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia a zwolnienie lekarskie

Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia a zwolnienie lekarskie

), wypowiedzenia nie ma, więc pisze Rozwiązanie umowy o prace bez wypowiedzenia art 52.1.1 k.p. o opuszczeniu miejsca pracy.Z dniem 08 miesiąca chcę wysłać Rozwiązanie umowy, (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

czy na umowę.W każdym razie niczego mu nie brakuje,dużo pieniędzy traci na alkohol i na maszyny.Czy mogę się ubiegać o alimenty? paulunia512 witaj , dopuki się bedzieszuczyć, (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

się o uznanie tego jako wypadku przy pracy na zwolnieniu przebywałem ponad 3 miesiące do tego doszła rehabilitacja.Po zwolnieniu poszedłem do pracy na swoje stanowisko czyli kierowca-magazynier (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

wysokosci skladek itp itd, prosze o porade z góry dziękuję gabi prawo-pracy.net jestem zatrudniona na pół etatu od dwóch tygodni i dowiedziałam ze jestem w ciazy czy mogie isdz na dłuzsze (...)

Umowa o odpowiedzialności materialnej

Umowa o odpowiedzialności materialnej

porozumieniem stron koleżanka z pracy, nie został przeprowadzony remanent ani zawarta nowa umowa o odpowiedzialności materialnej. Pod koniec lipca na zwolnienie lekarskie a (...)

L4 a rozwiazanie umowy o prace

L4 a rozwiazanie umowy o prace

L4 a rozwiazanie umowy o prace Witam, jestem w ciezkiej sytuacji, gdyz moj pracodawca robi mi duze problemy jesli chodzi o rozwiazanie umowy o prace. Umowe mam podpisana (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w dniu podpisywania (...)

zwolnienie a koniec umowy o pracę

zwolnienie a koniec umowy o pracę

zwolnienie a koniec umowy o pracę Witam. Mam podpisaną umowę o pracę na czas określony, tj. do 31.07.2010 r. W dn. 21.07.2010 r. uległem wypadkowi, w wyniku którego (...)

Zatrudniłam kobietę w ciąży nie wiedząc o tym na 3 m-ce; czy mogę nie przedłużyć

Zatrudniłam kobietę w ciąży nie wiedząc o tym na 3 m-ce; czy mogę nie przedłużyć

Zatrudniłam kobietę w ciąży nie wiedząc o tym na 3 m-ce; czy mogę nie przedłużyć jej umowy o prace? Pomóżcie! Nadmienię tylko, że po 5 dniach przepracowanych poszła (...)

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

badania lekarskie nawet wówczas, gdy w ciągu kilku dni od rozwiązania poprzedniej umowy o pracę zatrudnia go ponownie na tym samym stanowisku pracy.

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

1

2

3

4

5

...

39