zwolnienia z oplat rtv w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote za abonament RTV w (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Presco w pozwie do sądu stwierdziła że nie ma konieczności powiadamiania mnie o złożonym pozwie. Pozew ten otrzymałem z sądu w jednej kopercie razem z nakazem zapłaty. Proszę (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

,który chce sobie wymienić na motor (oczywiście wszystko z wyższej półki!!) to tylko niektóre z jego bogactw.My natomiast miesiąc w miesiąc z sercem w gardle myślimy,czy (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

termin: 17 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: Joanna Ćwik?Bielińska ? Sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w (...)

spadek

spadek

skonsultowanie się z prawnikiem w Polsce w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących Twojej konkretnej sytuacji: 1. Konsultacja z prawnikiem 2.Sprawdzenie ważności testamentu 3. (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje Witam Interesuje mnie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej, Mertainloanfirm07@gmail.com mertain lincon Witam, jestem Maria Hooks, mieszka w Teksasie w USA. W tej chwili (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011

opłata rtv 2011 Witam Mam pytanie ile wynosi opłata abonamentowa rtv w tym roku 2011?Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczna i z góry dziekuję

Uwaga z Sygma Bank

Uwaga z Sygma Bank

WIĘCEJ NIE W TYN banku. jak macie podobne prolbemy z nimi to piszcie To największe zdzierstwo w kraju!!! Wziełam kanapę na raty, spałacam regularnie, ale przyszedł taki dzień,że skorzystałam (...)

umowa najmu

umowa najmu

uregulowania wszelkich należności z tytułu zaległego czynszu niestety nie wywiązała się pani z tego obowiązku w związku z tym w rozmowie telefonicznej oświadczyłam (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pracy stalej i bezdomny ,a fakt jet taki utrzymuje sie z robot sezonowych i mam zasadzone 500zl alimentow w zwiazku z ciezka moja sytuacja co mam zrobic by muc w chwili obecnej zawiesic (...)

Problem z lokatorami

Problem z lokatorami

MIESZKAJA TAM POL ROKU Z DZIECKIEM ALE PIJA I DEMOLUJA !DO MAJA 2009 JEST UMOWA ALE ONI NIEDOTSZYMUJA UMOWY!PROSZE O PMOC W MOIM PROBLEMIE! WITAM Jakie są prawne możliwości na pozbycie się lokatorów (...)

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z góry dziekuję (...)

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011 Co dziesiąty urzędnik straci pracę wraz z początkiem 2011 roku. Wśród zwalnianych będą osoby mające prawo do renty lub emerytury. Nie będzie (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

obowiązku składania zabezpieczeń w imporcie towarów wywożonych następnie do innego państwa członkowskiego, 6)zmiany dostosowujące do przepisów Unii Europejskiej: * w zakresie miejsca świadczenia (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

składać wypowiedzenie jeśli umowa kończy mi śie z dniem zakończenia zwolnienia?z góry dziękuję za pomoc sandraa Witam mam pytanie w jakiej sytuacji mogę zwolnić się z (...)

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011

progi dla zwolnienia podmiotowego 2011 Witam. Ile wynosi limit dla zwolnienia podmiotowego z VAT?. Czy w tym roku zmieniły się wartości? Chce się rozliczać poprzez ryczałt (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

Kiedy liczyć stan 20 pracowników warunkujący prawo zwalnianego pracownika do odprawy?

Kiedy liczyć stan 20 pracowników warunkujący prawo zwalnianego pracownika do odprawy?

lutego planowane jest zatrudnienie nowego pracownika w innym dziale w związku z czym liczba pracowników (łącznie z mną) wzrośnie do ustawowych 20 osób. Czy ja jestem wliczana (...)

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

zwolnienie od razu na 30 dni i wyjazd do Centrum onkologii w Bydgoszczy na szczegółowe badania. Po badaniach i przed opercją musiałam otrzymać bardzo mocną chemię i już otrzymałam ją w (...)

Odprawa 2011

Odprawa 2011

Odprawa 2011 Witam Kiedy pracownikowi nalezy sie odprawa w jakiej wysokości?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Z tego co wiem zaklad musi zatrudniac co najmniej 20 osob i utraca (...)

umowa na czas określony

umowa na czas określony

określony do 2011 właśnie się dowiedziałam, że jestem w pierwszym miesiącu ciąży. czy w takiej sytuacji może mój pracodawca mnie zwolnić? Z góry serdecznie dziękuje za (...)

nota obciążeniowa po czterech latach od zwolnienia

nota obciążeniowa po czterech latach od zwolnienia

nota obciążeniowa po czterech latach od zwolnienia Pod koniec 2010r mąż otrzymał notę obciążeniową na 80zł z datą26.10.1010,kolejną z datą 25.11.2010 na kwotę 180zł.Obie dotyczyły (...)

zus

zus

koniec zwolnienia wypada dajmy na to na dzień 07.02, a z powodu choroby zostaje przedłużone na 14 dni. To do kiedy należy przedłożyć dokument w ZUS? Czy data stempla pocztowego jest (...)

PRACODAWCE NIE CHCE WYPŁACIĆ NALEŻNOŚĆI !!!CO ROBIĆ ???

PRACODAWCE NIE CHCE WYPŁACIĆ NALEŻNOŚĆI !!!CO ROBIĆ ???

pracowaliśmy i przez rok nie widzieliśmy matki Przemysława. Zgodził się na urlop od 06.grudzień.2010 do 06.styczeń 2011, natomiast 16.12.2010 otrzymaliśmy zwolnienia z pracy ( niby (...)

1

2