zus składki 2011 działalność gospodarcza Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

dni ZUS chciałabym się zapytać jak to jest czy ZUS za te 14 dni przesyła pieniądze do zakładu pracy czy dostane jakąś informacje ,że ZUS wypłacił mi taką i taką kwotę . I czy (...)

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

? Andrzej A czy będąc studentem i prowadząć działalnośc gospodarcza można jakoś całkowicie obejśc ZUS? Vitto Z tego co jest mi wiadome składkę na ubezpieczenie zdrowotne płaci się zawsze (...)

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach ZUS-składka zdrowotna po 10 latach Witam Prosiłabym o podpowiedź osobę która posiada wiedże i mogłaby mi podpowiedzieć jak poradzić sobie z ZUS-em. W (...)

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 (...)

Działalność gospodarcza / dwie składki ZUS w jednym miesiącu

Działalność gospodarcza / dwie składki ZUS w jednym miesiącu

Działalność gospodarcza / dwie składki ZUS w jednym miesiącu Witam. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarcza wraz z książka przychodów i rozchodów. W (...)

zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza

zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza

zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza Witam. Moja sytuacja od 10 września 2013 założyłam działalność jednoosobowa, na poczatku pazdziernika odwiedzialam sie o ciąży. Oplacam (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!! Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące (...)

jak złożyć donos do krus?

jak złożyć donos do krus?

resztę gospodarstwa rolnego.w 2011 postanowiłem otworzyć działalność gospodarcza czy krus może zaradzać zapłaty za te 30 lat Jaś

Umowa o pracę, działalność gospodarcza, a przebywanie na urlopie macierzyńskim

Umowa o pracę, działalność gospodarcza, a przebywanie na urlopie macierzyńskim

sezonowo, więc nie ukrywam, że płacenie dotychczas samej składki zdrowotnej jest znacznym ułatwieniem, bo w przeciwnym przypadku sporą część dochodu musiałabym przeznaczać na wysoki ZUS. (...)

ZUS - student - działalność gospodarcza

ZUS - student - działalność gospodarcza

ZUS - student - działalność gospodarcza Witam Państwa, Czy ktoś z Państwa potrafi odpowiedzieć mi na pytanie, czy bedąc studentem i zakładając działalność gospodarczą (jako (...)

Student - działalność gospodarcza - ZUS

Student - działalność gospodarcza - ZUS

Student - działalność gospodarcza - ZUS Witam. Jestem studentem i zamierzam otworzyć działalność gospodarczą. Jednak składka ZUS jest za wysoka by firma w początkowej (...)

Samozatrudnienie - zwolnienie, proszę o opinię.

Samozatrudnienie - zwolnienie, proszę o opinię.

jednoosobową działalność będą musieli złożyć do ZUS-u korekty składek, a umowa gospodarcza zostanie uznana za stosunek pracy. ZUS zwróci więc rzekomemu miniprzedsiębiorcy (...)

składki ZUS a działalność 2011

składki ZUS a działalność 2011

składki ZUS a działalność 2011 Chcę założyć działalność, ale nie wiem jakie mam składki odprowadzać, firma będzie mała z małym obrotem, i mam już etat w (...)

etat a działalność gospodarcza

etat a działalność gospodarcza

etat a działalność gospodarcza witam, od 3 lat pracuję na etacie, 1600 zł brutto, czyli płaca minimalna; mąż prowadzi działalność gospod od kilku lat i płaci tzw duży zus; (...)

Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS

Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS

Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS W lutym 2010 została założona działalność gospodarcza. W ZUS nie zostały odprowadzone składki na (...)

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?!

? Jakie wprowadzono zmiany w zakresie rozliczania składek za zleceniobiorców? Jakie składki powinna płacić osoba prowadząca działalność gospodarczą? Jak ustalić wysokość składki (...)

Zawieszenie emerytury, a działalność gospodarcza.

Zawieszenie emerytury, a działalność gospodarcza.

Zawieszenie emerytury, a działalność gospodarcza. Jestem na górniczej emeryturze. Prowadzę działalność gospodarczą i jednocześnie pracuję na 1/2 etatu od stycznia tr., gdzie zarabiam (...)

praca na etacie - a działalność gospodarcza - a ZUS

praca na etacie - a działalność gospodarcza - a ZUS

praca na etacie - a działalność gospodarcza - a ZUS pracuję na etacie (umowa o prace na czas określony). Ale będę potrzebował założyć działalność gospodarczą w innej branży. (...)

Szkolenie a działalność gospodarcza.

Szkolenie a działalność gospodarcza.

Szkolenie a działalność gospodarcza. Witam. Otóż mam pewien problem i wpadłem na pomysł tylko teraz pytanie czy jest to zgodne z prawem/regulaminem i jak to dokładniej będzie wyglądać. A (...)

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

o nie uregulowanej składce zdrowotnej /bo taką płacę jako emeryt/ w wysokości 243,39.Powizycie w urzędzie ZUS otrzymałem informację że gdybym wyrejestrował 1.12.11 nie płaciłbym składki (...)

Działalność gospodarcza pracownika

Działalność gospodarcza pracownika

Działalność gospodarcza pracownika Czy jeśli pracownik zatrudniony na umowe o prace otwiera działalność gospodarczą, to musi płacić składki skoro jego pracodawca już to i (...)

Własna działalność gospodarcza

Własna działalność gospodarcza

Własna działalność gospodarcza Witam! Nie znam się jeszcze na "tych sprawach" zupełnie, więc prosiłbym o jakąś radę;) Chodzi mi konkretnie o założenie własnej działalności (...)

obniżone składki ZUS 2011

obniżone składki ZUS 2011

obniżone składki ZUS 2011 Witam, jestem osobą fizyczną z zawieszoną działalnością gospodarczą, chcę zlikwidować obecną działalność i założyć nową z zupełnie innej (...)

dwa tytuły ubezpieczeń społecznych

dwa tytuły ubezpieczeń społecznych

związku z chorobą do dnia dzisiejszego ZUS nie wypłaca zasiłku chorobowego, ustalaja z którego tytułu mi wypłacić. Pytanie: Czy mogłem podlegać obowiązkowemu ubezpieczeniu społecznemu z dobrowolnym

student własna działalność gospodarcza a umowa zlecenie

student własna działalność gospodarcza a umowa zlecenie

zlecenie czy jak założę własną działalność to pracodawca będzie musiał opłacać skałdki zus?

ZUS - jakie zmiany ???

ZUS - jakie zmiany ???

ZUS - jakie zmiany ??? Jakie składki wynagrodzeń pracowników są wyłączone z podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne? Jakie składki powinna płacić osoba prowadząca działalność (...)

Praca w Niemczech, firma w Polsce.

Praca w Niemczech, firma w Polsce.

1 lecz mimo to nie wiem jak rozwiązać kwestie składek w Niemczech za działalność gospodarcza w Polsce ? bartez18

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

lata pobierałam świadczenie a następnie pracowałam ponad 2 lata i nie wiem czy nalezec mi się będzie 100% zasiłku czy 80 % madzia12322 Witam,pracuje od czerwca 209 ,odprowadzam wszystkie składki (...)

1

2