zus osoby duchowne 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

finansowo i umyslowo bo to nie sa lalki ktore mozna wyrzucic tylko zywe osoby potrzebujace WAS!!!! martusia Dobrze,mam swoje dziecko i swoja rodzine czemu mialabym placic za brata czy siostre to poprostu

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca czy zus? dziekuje i pozdrawiam, agata agata prawo-pracy.net Witam, miałem wypadek w pracy i od kwietnia jestem na zwolnieniu. Czy prawodawca może mnie zwolnić? Ile czasu ZUS ma na (...)

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

września 2011 roku rozwiązać umowę o pracę, jeśli chcą zachować prawo do emerytury. Gdy tego nie zrobią, ZUS od 1 października zawiesi im jej wypłatę. Tacy emeryci muszą dostarczyć (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 r. zasiłek (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!! Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące pozarolniczą (...)

Wysokość składek zus 2011 dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

Wysokość składek zus 2011 dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

Wysokość składek zus 2011 dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą Jaka jest wysokość stawek ZUS dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą? (...)

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną? Jakie będą te stawki? bardzo wzrosną? ma ktoś jakieś informacje? Od 1 stycznia 2011 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosiło 1.386 zł, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Dlatego też Pana wypowiedź nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ten właśnie fakt zmobilizował mnie do poruszenia tego tematu na forum tak aby inne osoby czytające wypowiedzi na tym forum mogły (...)

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ?? Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły dorobić więcej w 2011 roku! Osoby (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dwóch latach (od 2011 do 20013)? Pozdrawiam leonxel Witam! Bardzo proszę o radę. Od 20lat ojciec z nami nie mieszka i jest z mamą po rozwodzie, alimenty, czasami dostawaliśmy (ja i brat) po ok 100 (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

, następnie taki wniosek, należy złożyć w sądzie miejsca zamieszkania osoby zobowiązanej do alimentów.   Więcej na ten temat można przeczytać w tej opini prawnej: Alimenty od osoby (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

kwietniu 2011 mialem sprawe i wyrok za posiadanie 2mies na 2 lata . Lecz w marcu 2011 wzialem te zaswiadczenie z Sadu i figuruje tam jako niekarany . I tu wlasciwe pytanie ,wiem ze nie powinienem, (...)

Szkolenie a działalność gospodarcza.

Szkolenie a działalność gospodarcza.

konkursach ogłoszonych przez UMWL w latach 2007 -2011 oraz firmy delegujące. 5. W projekcie nie mogą brać udziału uczestnicy działania 6.2 i 8.1.2, którzy otrzymali wsparcie pomostowe. "

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

kogo one są poznaczone? zofia30 Hej, pytam bo będzie mi już nie długo potrzebny:) Jak najwecej informacji potrzebuje dlatego prosze osoby obeznane, najlepiej inne mamy;) o pomoc. wera96 Oto

umowa o dzieło 2011

umowa o dzieło 2011

umowa o dzieło 2011 Umowa o dzieło stanowi atrakcyjną formę zatrudnienia zarówno dla pracowników jak i pracodawców z wielu względów: * nie są od tej umowy odprowadzane składki ZUS * bez (...)

Świadczenia przedemerytalne 2011 - będzie można dorobić sobie więcej !!!

Świadczenia przedemerytalne 2011 - będzie można dorobić sobie więcej !!!

Świadczenia przedemerytalne 2011 - będzie można dorobić sobie więcej !!! Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły, bez problemu zmniejszenia świadczenia, dorobić (...)