zus ile może dorobić emeryt w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

bezinteresownie bo za free bo ma w.... na ZUS :P to tyle o mnie :) ale się uśmiałam hahhahahah.... i nie chciałabym być prawnikiem ani ksiegowa ... przewalone , takie niewdzięczne klientki co (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

, jest tam wiele rzetelnych informacji fantasmagoria alimenty.pl Witam !! W styczniu jadę do pracy za granicę przez agencję. Jestem ubezpieczona w KRUS na mamę. Uczę się w szkole ponadpodstawowej (...)

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku Witam Na jakich zasadach może dorobic sobie i ile emeryt do emerytury aby nie miez problemu?Z góry dziekuje wszelkie (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

zapewnić wszystko,może byłby lepszym rodzicem, może moja córka miałaby lepszy stert w życiu? kama ty frajerze co ty sobie myslisz sam idz w pole gnoju wychowaj dziecko sam to (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

dowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca, a od którego dnia płaci ZUS obecnie na ten rok PAWEŁ . M. prawo-pracy.net mam pytanko jestem 10 dni na chorobowym ZUS dał znać (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, z jakich przyczyn popadli w niedostatek. Niemniej ustawodawca dla osób, które znalazły się w tego rodzaju sytuacjach również pozostawił furtkę w dodanym przez ustawę nowelizacyjną (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ?? Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły dorobić więcej w 2011 (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

rękę? I czy odnosi się to tylko do umów o pracę? czy zlecenie na pełny miesiąc też ma taką kwotę minimalną? baska30 Witam Mam pytanie ile wynbosi w tym roku, czyli 2011 najniższa (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca czy zus? dziekuje i pozdrawiam, agata agata prawo-pracy.net Witam, miałem wypadek w pracy i od kwietnia jestem na zwolnieniu. Czy prawodawca może mnie zwolnić? Ile (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

. anna monia co takiego strasznago ci sasiedzi tobie zrobili ze chcesz się na nich zemścić może z natury jesteś zawistna,a może jesteś leniwa,być może właściciele tego mieszkania (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

przedszkola niedośc że w podartych spodniach aż poprzecieranych ze zużycia a w bucikach były dziury zarówno w podeszwach jak i w materiale. Przeraził mnie widok stanu w (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Ile może dorobić emeryt w 2012 ??

Ile może dorobić emeryt w 2012 ??

Ile może dorobić emeryt w 2012 ?? Witam, mam pytanie dotyczące świadczenia emerytalnego. Czy jeśli pobieram emeryturę to mam prawo dorabiać sobie, w celu polepszenia (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, przeciwko któremu wszczęta została egzekucja alimentów, mimo że dobrowolnie zaspokajał je w terminie i w wysokości określonej w tytule wykonawczym, może skutecznie - stosownie (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

miesięcznie na moją dwojkę dzieci......... Ja nie mam od kogo pozyczać, nie mam rodziny, rodzeństwa, ciotek, wujkow , dziadkow itd. Zostałam w pewnym momencie w życiu sam dosłownie i w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

skomentowaliśmy to tak, że jest tylu nieodpowiedzialnych ludzi ze sie w glowie nie miesci!... ile osob macie w rodzinie? zastanawialiście sie?.... a wystarczy jeden co ci długow narobi... Ale (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Ile można dorobić do świadczeń?

Ile można dorobić do świadczeń?

Ile można dorobić do świadczeń? Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ponoć ZUS ma określic kwotę jaką można dorobić bez utraty świadczeń. Czy może ktoś (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

należał? alutka8 No ja tam nie wiem, masz w sumie ziemie na której zarabiasz. Ale nie masz pracy. A pytałaś się o to w ZUS\'ie czy nie? Jak dzierżawa jest nie wielka, to może (...)

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

wygralem mam nieograniczone a eks chciała sie zgodzic na 4 godz w co drugi weekend:) na dzien dobry gdybym był sedzia sptalbym sie jej w jaki sposób ojciec ma wychowywac dzieci w takim wymiarze (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

Kropka.06.71@wp.pl Krzysztof Ile czasu żona może mieszkać w lokalu po rozkwaterowaniu? Iza Rozwiodłam się w 1993 r. bez orzekania winy. Warunkiem zgody byłego męża na rozwód (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

interesowało mnie tak bardzo, czy mam w/w. dokumenty i własnie w czerwcu sie rozchorowałam, pisemnie monituje pracodawce o wystaiwnie dokumentów RMUA co więcej nie mam aktualnej pieczatki (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

1

2

3

4

5

...

9