zus ekwiwalent za węgiel w2011r kwota Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

trakcie przedawnienia wprowadzono 10letni tryb przedawnienia a sad powiedział ze pewnie mam troche racji ale zus potrzebuje tych pieniedzy wiec naliczono mi 10 lat za nim jednak zus przez (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo w tym (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

okres za czynsz za wynajm hali od urzędu gminy.Kilka razy przesyłali nakazy do zapłacenia jednak nie miałam za co,a chodzi o sumę5600 teraz przyszł mi płacić 11860.czy może uległo (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

/zastraszanie,pobicie itp./.Obecnie ma on karę w zawieszeniu za rozbój oraz za długi. Chciałabym się dowiedzieć,jak pisze się pozew o płacenie alimentów przez dziadków,jak wygląda przebieg (...)

Ekwiwalent za urlop

Ekwiwalent za urlop

że nie będzie ponosił przez to żadnych kosztów tak więc za pierwsze 30dni chorobowego mi nie wypłacił pieniędzy , dodatkowo z wypłaconego wynagrodzenia za urlop który mi się należał (...)

Ekwiwalent za urlop

Ekwiwalent za urlop

że nie będzie ponosił przez to żadnych kosztów tak więc za pierwsze 30dni chorobowego mi nie wypłacił pieniędzy , dodatkowo z wypłaconego wynagrodzenia za urlop który mi się należał (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Zapłaciła należnośc w 2006r. i uznała sprawę za zakończoną. Nigdy nie otrzymała pisma informującego o cesji, bądź sprzedaży wierzytelności. Załatwili nakaz zapłaty, od którego (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

urlop ala prawo-pracy.net Witam.Jestem nauczycielką nauczania zintegrowanego. W 2008r. nabyłam praw do wcześniejszej emerytury, jednak jeszcze pracuję. Przez cały okres swojej pracy nie korzystałam (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

, składka ZUS, składka na fundusz pracy, szkolenia bhp i badania lekarskie, odzież robocza i ekwiwalent za pranie, wydatki nie zaliczone do wynagrodzeń, odpis na ZFŚS) w kalkulację kosztów (...)

umowa na czas określony

umowa na czas określony

. 1. Jeśli nie przedłuży umowy to zapłaci ci ekwiwalent za 24 dni urlopu czyli w praktyce 1 pensję. 2. Niby tak o ile masz świadków Catbert HRM jeżeli umowa jest zawarta na czas określony (...)

Darowizna

Darowizna

.Darowizna była w roku 1995 criti Mam pytanie, w 2001r nagle zmarl moj ojciec. Moja matkaa chcac przyspieszyc wyjecie po nim pieniedzy z polisy przeprowadzila jedna sprawe spadkowa, poniewaz nie (...)

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

KOMORNIK:Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. co robić?

przedawnienie nastąpi? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. Nie ma co spierać się już na temat tego czy wówczas dług wynosił 2 tys. zł czy oni zmienili na 3 tys. O tym trzeba było myśleć (...)

Szansa na odzyskanie zaległych alimentów

Szansa na odzyskanie zaległych alimentów

tą sprawą. qpnw Dziękuję za informację. Jak już wspomniałam alimenty zostały zasądzone w 2000r., a w 2003r., w chwili gdy dowiedziałam się że mąż podjął pracę (...)