Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) mam podobną sytuację (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?26 Lipca 2002

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej pracy wymagane jest społeczne zaufanie. W takim przypadku (...)

 • Zniesławienie i zniewaga14 Października 2002

  Jestem notorycznie obsypywana obelgami przez rozchisteryzowaną kobietę, która twierdzi, że przyczyniłam się do rozpadu jej małżeństwa ?! Na mój temat (również mojej rodziny) krążą obrzydliwe i nieprawdziwe (...)

 • pozew o zniesławienie,ublizanie itp.7 Listopada 2009

  Witam w kwesti prawnej jestem zupełnym laikiem wiec pozwoliłem sobie na wpis. Sprawa jest dosc nietypowa-pewna kobieta poznana przez internet u trzymaywała ze mna kontakt mailowo-telefoniczny,po około (...)

 • Zniesławienie20 Sierpnia 2002

  Problem jest następujący, notorycznie od kilku lat ja i moja najbliższa rodzina jesteśmy przy świadkach, znieważani, wyzywani od dziwek, kurew,alfonsów i złodziei przez osobę mieszkającą w tym samym budynku.Wiem, (...)

 • DZIWKA-ZNIESŁAWIENIE13 Sierpnia 2004

  Co mam zrobić?W mojej rodzinnie wsi sądsiedzi zniesławiają moją rodzinę, ostanio była groźba śmierci lub spwodowanie inwaldztwa. Równiez mojej osobie dostało się ponieważ sąsiedzi uważają, ze w Warszawie (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  2012. Oprócz spraw związanych z odszkodowaniem za bezumowne korzystanie z gruntu i służebność przesyłu, zajmujemy się takimi sprawami jak: Osoby, które zostały poszkodowane z nie swojej winy w (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  seksualnych wykonywanych przez inne osoby. Jona Siema. mialem dokladnie tai sam problem i powiem ci ze firma windykacyjna moze cie pocalowac w d... bo bazuja tylko na frajerach ktorzy sie rzestrasza ich (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  zaplacisz ok.120 zł Machu a Jak policjant znalazł 1 butelkę na 3 osoby to jakim prawem może ukarać wszystkich mandatami, ale znalazł tylko pustą butelkę beż przyłapania kogoś na konsumowaniu jej (...)

 • Bezpodstawy pozew o zniesławienie23 Lipca 2013

  Witam, chciałbym zasięgnąć Waszej profesjonalnej porady prawnej w poniższej sytuacji: "Prowadzę działalność gospodarczą A. Klient prowadzi spółkę z.o.o. B i byłem jego podwykonawcą. Z pewnych (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane