Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • utrata zniżek OC w razie wypadku22 Września 2013

  Chcę kupić pierwsze auto i wziąć je na współwłasność z mamą w celu uzyskania zniżek w OC. Mama natomiast ma też współwłasność naszego pierwszego auta z tatą. Rozumiem, że w razie gdybym miała (...)

 • jakie ulgi dla seniorów20 Czerwca 2011

  Witam, Mam dziadków w podeszłym wieku, mają po ok. 70 lat. Zastanawiamy się jakie ulgi im przysługują z tego tytułu. Czy ja mogę ich reprezentować w niektórych sprawach w Urzędach, gdzie sami nie mogą (...)

 • Temat postu: Brak uprawnień do zniżki - mandat SKM trójmiasto18 Lipca 2011

  Witam serdecznie, mam pewien problem. Otóż wczoraj moja dziewczyna jadąc ze mną pociągiem SKM (Szybka Kolej Miejska jeżdżąca w trójmieście) dostała mandat za "brak uprawnień do zniżki". Posiadała (...)

 • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym23 Sierpnia 2011

  Zwracam się z prośbą o ustalenie jakie przysługują mi uprawnienia jako osobie, u której organy uprawnione do orzekania o niepełnosprawności orzekły stopień niepełnosprawności umiarkowany. W Powiatowym (...)

 • współwłasność samochodu15 Lipca 2005

  Niedawno kupilem samochód i zrobiłem błąd bo nie uczyniem z taty współwłaściciela (chodzi o zniżki przy ubezpieczeniu). Jestem w trakcie rejestracji samochodu, została mi juz tylko wizyt w Wydziale (...)

 • Studium Wojskowe a zniżki 1 Listopada 2009

  Witam mam pewne pytanie . Jestem studentem Akademi Morskiej , studjując obywamy jednoczesnie czynna służbę ( raz w tygodniu uczęszczamy do studium jako podchorążowie ) Mam zniżki 78 % na PKP i na (...)

 • Oto zniżki dla emerytów! Sprawdź20 Kwietnia 2011

  Witaj! Twój wiek jest tutaj atutem. Na rynku jest sporo ofert z mniejszymi cenami dla ludzi starszych. Fakt część takich zniżek już znalazł. Zobacz, gdzie zapłacisz mniej. 1) Zakupy w hipermarketach ? nawet (...)

 • Zniżki studenckie powyżej 26 roku życia.1 Października 2012

  Hej mam pytanie do osób które pracują na Uniwersytetach, akademiach i innych uczelniach. Czekam na dokładne wiadomości od mojej znajomej która pracuje na uczelni mówiące o tym iż nie ważny jest wiek studiowania, (...)

 • Nazwana sprawcą, jednak również poszkodowana25 Czerwca 2013

  Witam! Przed zadaniem pytania chciałabym nakreślić sytuację, która miała miejsce kilka dni temu. Jest to notatka wysłana na polecenie PZU. Dla wyjaśnienia, ja jestem nazwana "sprawcą " kolizji. Oto sporządzane (...)

 • OC2 Września 2010

  Witam Mam pytanie jaka kara grozi teraz za niezapłacone OC podczas kontroli drogowej?Z góry dziękuję za odpowiedzi Witam Czy mógłby mi ktoś doradzić czy w tym przypadku muszę zapłacić drugą (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane