Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża18 Lipca 2002

  Czy ktoś może mi powiedzieć co powinnam zrobić, mój narzeczony jest po rozwodzie i ma z pierwszego małżeństwa 1 dziecko. Zamierzamy wziać ślub, ale słyszałam, ze po naszym ślubie jesli nie podpiszemy (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  na wizycie lekarskiej. Kto jak nie Wy kobiety zadba o Wasze i dziecka zdrowie, samopoczucie. Ciążą to czywiście nie choroba, ale w tym okresie należy sie kobiecie dużo spokoju, relaksu i odpoczynku, (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  grudnia 1987 r., sygn. akt III CZP 91/86, OSNICAPUS 1988/4/42). Zawsze też, postać i wysokość alimentów dla dziecka ustalana jest w stosunku do jego obecnych potrzeb, a więc ?(...) nie mogą być uwzględnione (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  przedawnienia? 3. Jezeli dostanę od firmy windykacyjnej groźbę, iż sprawa zostanie skierowana do sadu, w jakim terminie mam skladac zarzut przedawnienia? 4. Jak dowiedzieć się czy firma windykacyjna (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej2 Sierpnia 2004

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi w znalezieniu pracy. (marcinet) Ja tez mam taki problem. (...)

 • Jak założyć partię polityczną ?20 Marca 2004

  Proszę o poradę co muszę zrobić by założyć partię polityczną. (Dariusz) Jak założyć partię polityczną JJ No lasnie niech ktos napisze co i jak trzeba zrobic ... ile trzeba zebrac podpisow, gdzie zarejestrowac (...)

 • POTRZEBUJĘ POMOCY. Chcę odebrać ojcu swojego dziecka prawa. Nie wiem czy mi się uda i co mogę zrobić żeby było lepiej?27 Kwietnia 2013

  W tamtym tygodniu złożyłam pozew o odebranie praw rodzicielskich ojcu swojego dziecka. Od tamtej pory nie śpię po nocach a wiem, że to potrwa na pewno długo. Może ktoś z was miał podobną sytuację (...)

 • Zmiana nazwiska dziecka22 Sierpnia 2001

  Mam nieślubne dziecko. Uznałem to dziecko lecz dziecko nosi nazwisko swej matki, bo tak zostało to ustalone. Jeśli matka dziecka wyjdzie za mąż to czy dziecko przybiera nazwisko jej męża automatycznie, czy (...)

 • Zmiana warunków umowy25 Listopada 2003

  Jeśli regulamin świadczenia usług telakomunikacyjnych jest powołany w treści umowy, czy zmiana regulaminu stanowi wypowiedzenie warunków umowy? Czy nie wyrażenie zgody przez klienta na tę zmianę (...)

 • Czy firmy windykacyjne mają prawo posiadać moje dane??19 Stycznia 2005

  Witam. Mam proste pytanie, czy firmy windykacyjne takie jak KRUK mają prawo posiadać moje dane?? Wszędzie ludzie piszą, że nie mają prawa, ale nie podają żadnych konkretów, tylko powołują się na wyrok (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.