zmiany w odliczaniu vat od paliwa od 01.04.2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT), 3) zmiany dotyczące zwolnienia przedmiotowego od podatku, 4) zmiany w odliczaniu podatku naliczonego z tytułu nabycia samochodów i paliwa do ich napędu, 5) (...)

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany

. * Dostosowanie przepisów ustawy o VAT do PKWiU 2008. * Zmiany dotyczące zwolnienia przedmiotowego od VAT. * Zmiany w odliczaniu podatku naliczonego z tytułu (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

palanta. UC na w dupie, że umowa jest lipna. mrozowskim Witam kupiłem auto od turka w niemczech jednak dostałem tylko od niego 2 brify bez rachunku, znajomy mi robił dalsze papiery (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

kratką firma odzyskuje cały VAT, jaki jest zawarty w cenie auta. Możliwy jest także zwrot podatku od paliwa do takiego samochodu. Resort finansów chce, aby przedsiębiorca odzyskał (...)

Jescze o odliczaniu podatku VAT od paliwa

Jescze o odliczaniu podatku VAT od paliwa

? Chodzi o możliwość odliczania pełnego VAT-u. Można zamontować bagażnik lub kosz dachowy aby w ten sposób spełnić jeden z warunków przewidzianych w ustawie o VAT dla samochodów (...)

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów

nowa ustawa o vat - odliczenie od pojazdów Witam, czy zmiany w ustawie o podatku VAT dotyczące odliczenia maksymalnie 6 tyś zł oraz zmianach w odliczaniu VAT (...)

Vat od ciężarówki

Vat od ciężarówki

samochodu uzywanego w działalności gospodarczej jest wysoce niesprawedliwa i niezgodne z założeniami podatku od wartości dodanej. VAT w tym przypadku staje się wysokim podatkiem (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

VAT od paliwa i kosztów napraw? Nie chiałbym żeby okazało się, że gdy (odpukać w niemalowane) zawieszenie pneumatyczne nawali i koszt wyjdzie ponad 10 000 zł to nie będę mógł (...)

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody

Odliczanie VAT od paliwa w 2011, jakie samochody Ja już się pogubiłem i zastanawiam się od jakich samochodów można odliczać VAT od paliwa? Ustawa zawiesza (...)

Koniec z VAT od paliwa w 2013 roku!!

Koniec z VAT od paliwa w 2013 roku!!

Koniec z VAT od paliwa w 2013 roku!! RF pracuje obecnie nad zmianami w VAT, wplanach jest usuniecie pojazdów z kratą z ulic. Chodzi głównie o bankowozy typu C. Nie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Co dzieje się z VAT-em przy zmianie konfiguracji samochodu.

Co dzieje się z VAT-em przy zmianie konfiguracji samochodu.

3,5 tony więc w tej chwili mogę odliczyć pełne 23% VAT-u od paliwa, a nie wiem czy w przypadku przerejestrowania na samochód o większej liczbie siedzeń dalej będzie możliwość (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować itp. W Zusie w Zabrzu babka od razu chciała mnie zarejestrować i na szczęście tego nie zrobiłam bo byłabym liczona z niskiej podstawy. W rozpaczy pojechałam do (...)

UE nałoży nowy podatek na paliwa !!!

UE nałoży nowy podatek na paliwa !!!

UE nałoży nowy podatek na paliwa !!! To będzie rewolucja w liczeniu obciążeń nałożonych na paliwa! Dziś akcyza liczona jest od objętości. Planowane zmiany mają uzależnić (...)

Czy mogę już zdjąć kratkę?

Czy mogę już zdjąć kratkę?

Czy mogę już zdjąć kratkę? W grudniu 2002 kupiłem w kredycie auto z homologacją ciężarową, w styczniu 2003 odliczyłem VAT, nadal go amortyzuję. Od 1 maja mój samochód (...)

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011 Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o transporcie drogowym - art. 4 ustawy - w okresie (...)

Vat od paliwa w 2012

Vat od paliwa w 2012

Vat od paliwa w 2012 Od przyszłego roku zostanie zwiększona akcyza na paliwo, dodatkowe parę groszy pójdzie dla rządu. Ale czy w kwestii odliczenia vat od (...)

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

? Resort finansów chce, aby przedsiębiorca odzyskał od fiskusa tylko 60 proc. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast (...)

Vat od paliwa 2011?

Vat od paliwa 2011?

Vat od paliwa 2011? Witam Czy w roku 2011 będzie można dalej odliczać podatek VAT od paliwa?Z góry dziękuję za informacje

VAT-25

VAT-25

pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego w indywidualnej sprawie dotyczącej podatku od towarów i usług, w zakresie zapłaty podatku VAT z tytułu zakupu samochodu w (...)

wewnętrzna instalacja gazowa

wewnętrzna instalacja gazowa

jest własnością Wspólnoty Mieszkaniowej,lecz Wspólnota w drodze uchwały lub w Statucie może wyłączyć instalacje gazową wewnątrz lokali np. od zaworu za gazomierzem mieszkania do (...)

odliczenie vat od paliwa 2011

odliczenie vat od paliwa 2011

odliczenie vat od paliwa 2011 Witam Jak to w końcu jest w tym nowym roku od jakich aut mozna wkońcu odliczyć VAT od paliwa?Z góry dziękuję

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

weekendowe widzenia 2 razy w miesiącu a nawet raz w tygodniu równie skrupulatnie co pieniądze te "dodatkowe" obowiązki rozlicza! A ile one są warte? Oprócz tego, że dziecko chce akurat pić (...)

Jak założyć partię polityczną ?

Jak założyć partię polityczną ?

które na pewno są w Polityce co jest śmieszne. Powinny zostać podjęte zmiany w ogóle w konstytucji, nie znam się aż tak dobrze na tym ale wiem że przez dzisiejsze obowiązujące (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

MALZENSKIEGO ZAMIENILA JE NA WIEKSZE ( DOKLADNIE W ROKU 1988 ) . OJCIEC NIGDY W TYM MIESZKANIU NIE MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU 1995 MOI RODZICE SIE (...)

VAT-paliwo-2011-auta

VAT-paliwo-2011-auta

VAT-paliwo-2011-auta Witam Czy od 2011 roku zmieniają się przepisy w zakresie odliczania podatku VAT od paliwa zakupionego do samochodów ciężarowych? Czy wiecie coś (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. (...)

vat od paliwa do samochodów z kratką w 2011

vat od paliwa do samochodów z kratką w 2011

vat od paliwa do samochodów z kratką w 2011 Witam Czy można odliczać VAt od paliwa w autacj w kratka w roku 201?Z góry dziękuję za wszelkie (...)

Rozliczenie podatku VAT od paliwa

Rozliczenie podatku VAT od paliwa

Rozliczenie podatku VAT od paliwa Witam Jakie sa zadasay rozliczenia podatku VAtT od paliwa w roku 2011?Z góry dziekuje

1

2

3

4

5

...

36