zmiany emerytur służb mundurowych 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


nowy projekt emerytur dla mundurowych?

nowy projekt emerytur dla mundurowych?

się do ich świadczeń;/ paskala najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem jest włączenie pracowników służb mundurowych do powszechnego systemu emerytalnego noszczyk są zmiany w wieku (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

i teraz jak to uslyszałem od naczelnika "czerwonym świniom" nic się nie dostanie. Zapewne miał na myśli emerytów i rencistów służb mundurowych. Tak więc dołączam się do zaskarżenia MSWiA (...)

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!!

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!!

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!! Do końca kwietnia 2011 rząd ma przygotować projekt ustawy zmieniający zasady przechodzenia na emerytury przez (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

startować do służb mundurowych???? zDeklasowany Witam.Mam 29 lat w wieku 18 stanolem przed komisja lekarska dostalem wielkie E teraz chce sie odwolac od tej decyzji.Jest mozliwosc zmiany (...)

Nowy system rentowy służb mundurowych wywoła protesty?

Nowy system rentowy służb mundurowych wywoła protesty?

rodzinne dla waszych bliskich będą liczone tak jak w ZUS. Zmiany mają nie dosięgnąć mundurowych którzy już służą lub zaczeli służbę w tamtym roku. Za mundurowych państwo (...)

Obowiązek służby wojskowej

Obowiązek służby wojskowej

studentem V roku cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej jestem w Twoich oczach idiotą .. Kimir Wojsko to shit !!! gori A czy wie ktoś co z tymi co skończyli studia w tym roku ? Ja właśnie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

... beata__ sorry za literówki, Święta, koniec roku, czas nadzieii, a ja tak bardzo rozgoryczona.. pozdrawiam serdecznie, Szczęsliwego Nowego Roku beata__ najlepiej drogie Panie wrzucić wszystkich (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR