Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  polisy OC, w jaki sposób to zrobiłeś i o jakiej treści wysłałeś pismo do firmy ubezpieczeniowej? Musisz ustalić z jakiego tytułu powstało to zadłużenie skoro nie potrafią odpowiedzieć (...)

 • windykacja oc3 Stycznia 2011

  Witam . 10 06 2008 Kupiłem samochód z 1/2 polisy oc . W kilka dni załatwiłem skarbówke i wydział komunikacji(otrzymałem nowe numery) .Nastepnie zadzwoniłem do ubezpieczyciela o przysłanie (...)

 • Ubezpieczenie OC1 Października 2002

  Problem ubezpieczeniowy!! Proszę o pomoc! W zeszłym roku mój syn ubezpieczył auto w PZU. W tym roku podpisał umowę OC z innym ubezpieczycielem. We wrześniu br przyszło z PZU wezwanie do zapłaty ok. (...)

 • SPOWODOWAŁEM WYPADEK DROGOWY.25 Lipca 2003

  SPOWODOWAŁEM WYPADEK DROGOWY:3 OFIARY ŚMIERTELNE, DWIE W SZPITALU. BYŁEM TRZEŹWY NIE UCIEKŁEM Z MIEJSCA WYPADKU, PROKURATOR NIE ZASTOSOWAŁ ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ W STOSUNKU DO MNIE. cO MAM ZROBIĆ, ABY PRZEBRNĄĆ (...)

 • odszkodowanie z oc24 Czerwca 2004

  Mam dostać odszkodowanie z OC za rozbity samochód, a pytanie moje jest czy mogę domagać sie odszkodowania za to że mam nieczynne auto a na codzień używam go do celów służbowych. Czy jakiś ekwiwalent (...)

 • Kara za brak OC,samochód i rower20 Czerwca 2013

  Wszyscy którzy poruszają się po drogach publicznych winni mieć obowiązek posiadania polisy OC, ale jaka kara obecnie grozi za brak OC. Czy za brak OC na rower jak sie jeździ po (...)

 • podwójne OC18 Lipca 2011

  witam, mam pytanie odnośnie polisy OC, wiem że jest obowiązkowa ale czy jest możliwość aby jakiś samochód posiadał 2 polisy?? Czy może się tak zdarzyć w momencie kupna samochodu (...)

 • czy musze odrazu rejstrować ?27 Czerwca 2005

  Witam mam pytanie kupiliśmy używany samochód od znajomego wygasło już jego oc ale narazie nie możemy nim jeździć bo nie mamy prawa jazdy , narazie nie stać nas nie tyle co na rejestracje bo to są (...)

 • podpis innej osoby pod poliso-wnioskiem OC+NNW15 Listopada 2012

  Witam wszystkich, szukam i szukam i odpowiedzi szczegółowej nie mogę znaleźć, więc myślę że wielu się przyda. Sytuacja: Przyszły teść poprosił mnie o przedłużenie OC+NNW za jego samochód. Poszedłem (...)

 • Wezwanie do spłaty OC10 Marca 2009

  Szanowni - mam problem natury zatajenia przedemną faktu przez sprzedającego o nabyciu umowy OC w Warcie. Kupiłem samochód u Pana X, z dokumentów ktore otrzymałem - to wszystko co stanowi potwierdzenie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane