Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  polisy OC, w jaki sposób to zrobiłeś i o jakiej treści wysłałeś pismo do firmy ubezpieczeniowej? Musisz ustalić z jakiego tytułu powstało to zadłużenie skoro nie potrafią odpowiedzieć (...)

 • windykacja oc3 Stycznia 2011

  Witam . 10 06 2008 Kupiłem samochód z 1/2 polisy oc . W kilka dni załatwiłem skarbówke i wydział komunikacji(otrzymałem nowe numery) .Nastepnie zadzwoniłem do ubezpieczyciela o przysłanie (...)

 • SPOWODOWAŁEM WYPADEK DROGOWY.25 Lipca 2003

  SPOWODOWAŁEM WYPADEK DROGOWY:3 OFIARY ŚMIERTELNE, DWIE W SZPITALU. BYŁEM TRZEŹWY NIE UCIEKŁEM Z MIEJSCA WYPADKU, PROKURATOR NIE ZASTOSOWAŁ ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ W STOSUNKU DO MNIE. cO MAM ZROBIĆ, ABY PRZEBRNĄĆ (...)

 • Ubezpieczenie OC1 Października 2002

  Problem ubezpieczeniowy!! Proszę o pomoc! W zeszłym roku mój syn ubezpieczył auto w PZU. W tym roku podpisał umowę OC z innym ubezpieczycielem. We wrześniu br przyszło z PZU wezwanie do zapłaty ok. (...)

 • podpis innej osoby pod poliso-wnioskiem OC+NNW15 Listopada 2012

  Witam wszystkich, szukam i szukam i odpowiedzi szczegółowej nie mogę znaleźć, więc myślę że wielu się przyda. Sytuacja: Przyszły teść poprosił mnie o przedłużenie OC+NNW za jego samochód. Poszedłem (...)

 • czy musze odrazu rejstrować ?27 Czerwca 2005

  Witam mam pytanie kupiliśmy używany samochód od znajomego wygasło już jego oc ale narazie nie możemy nim jeździć bo nie mamy prawa jazdy , narazie nie stać nas nie tyle co na rejestracje bo to są (...)

 • Wezwanie do spłaty OC10 Marca 2009

  Szanowni - mam problem natury zatajenia przedemną faktu przez sprzedającego o nabyciu umowy OC w Warcie. Kupiłem samochód u Pana X, z dokumentów ktore otrzymałem - to wszystko co stanowi potwierdzenie (...)

 • Warta niesłusznie(?) obciąża kosztem odszkodowania30 Kwietnia 2003

  Przed ponad 3 laty byłem sprawcą wypadku nie posiadając wykupionej polisy OC. Oprócz mojego auta uszkodzeniu uległy jeszcze 2 samochody. Zapłaciłem ok. 3 tys. zł kary Ubezpieczeniowemu Funduszowi (...)

 • OC - CD14 Września 2009

  Szanowni Państwo, w 28 maj 2008 kupiłam od osoby fizycznej samochów, Pan bardzo szybko zawiadomił o tym fakcie ubezpieczyciela ( LINK 4 ) a ja w trakcie rozmowy telefonicznej z ubezpieczycielem zrezygnowałam (...)

 • podwójne OC18 Lipca 2011

  witam, mam pytanie odnośnie polisy OC, wiem że jest obowiązkowa ale czy jest możliwość aby jakiś samochód posiadał 2 polisy?? Czy może się tak zdarzyć w momencie kupna samochodu (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane