zgoda sąsiada na budowę w granicy wzór pdf Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

postawiony na posesji (obudowany blachą wóz drzymały........) Czy trzeba pozwolenie na budowę? Czy trzeba pozwolenie na utwardzenie gruntu np. płytami (własnej posoesji)? niki (...)

Służebność

Służebność

ustawie czasu, czyli 20 lub 30 lat, w zależności od tego, czy posiadacz służebności był w dobrej, czy w złej wierze (art. 172 k.c). Jednakże władanie w zakresie służebności (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

budynek gospodarczy w granicy

budynek gospodarczy w granicy

parterowy w granicy wybudowany w latach `90 z pozwoleniami i odbiorem, zgoda sąsiada na budowę w granicy. Działka numer 2 (sąsiad) dom piętrowy (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

zadośćuczynienia w razie użądlenia - proszę zapytać sąsiada czy ma OC na pszczoły a w razie wypadku na obdukcję lekarską; Sam jestem pszczelarzem, stosuję się do (...)

Ogrodzenie w granicy działki z położoną instalacją elektryczną.

Ogrodzenie w granicy działki z położoną instalacją elektryczną.

budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ludzi i mienia. Proponuję złożyć w tej sprawie formalny wniosek o którym mowa w pkt. 5 (jest to skarga na sąsiada), (...)

buduję garaz

buduję garaz

;w. Zgoda sąsiada pozwala uniknąć mogących zaistnieć komplikacji. W przypadku wznoszenia budynku częściowo na nieruchomości budującego a częściowo na nieruchomości (...)

zgoda sąsiada - prawo budowlane

zgoda sąsiada - prawo budowlane

zgoda sąsiada - prawo budowlane Podpisałam zgodę na budowę pawilonu handlowego w moim sąsiedztwie z zastrzeżeniem by ten pawilon był ulokowany co najmniej 10 metrów od (...)

Czy Starostwo Powiatowe może wydać pozwolenie na budowę na podstawie warunków zabudowy, które są

Czy Starostwo Powiatowe może wydać pozwolenie na budowę na podstawie warunków zabudowy, które są

niezgodne z przepisami Prawa Budowlanego? Starostwo Powiatowe wydało sąsiadowi pozwolenie na budowę garażu na granicy mojej działki. Garaż ma powstać na mojej południowej (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii nie (...)

Budowa na granicy działki

Budowa na granicy działki

Budowa na granicy działki Witam, dostałam od sąsiada zgodę pisemną na budowę domu w granicy działki. Teraz ocieplam budynek i sąsiad zmienił zdanie, zabrania (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

. Że puszczam głośno na cały blok muzykę - udowodniłam, że nie mam nawet takiego sprzętu, poza tym slokalizowałam sąsiad z 4. piętra dopuszczającego się tego czynu i nawet to nagrałam na (...)

Brak odległości od granicy a zgoda poprzedniego właściciela nieruchomości

Brak odległości od granicy a zgoda poprzedniego właściciela nieruchomości

Brak odległości od granicy a zgoda poprzedniego właściciela nieruchomości Witam, jakiś czas temu zacząłem budowę domu w odległości od granicy sąsiada 3 m. Sąsiad (...)

jakie są realne szanse na to że WSA umorzy lub oddali wniosek na posiedzeniu niejawny, bo zarzuty pani

jakie są realne szanse na to że WSA umorzy lub oddali wniosek na posiedzeniu niejawny, bo zarzuty pani

graniczy ze mną bezpośrednio), niestety pani sąsiadka uważa że przebieg granicy jej i sąsiada na siebie oddziałują jak również oddziałują na moją granice. 5. nie wyraża (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

, ze staraja sie o pozwolenie na schronisko w miejscu gdzie w niedalekim sasiedztwie znajduja sie domy mieszkalne!!!! Wyobrazacie sobie ze dano im pozwolenie na utworzenie takiej działalności (...)

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki Posiadam wąską działkę (...)

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki

Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki Jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy działki Posiadam wąską działkę (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

malzenstwa od czego w ogole zaczać? mieszkam w malej miejscowosci i ze wzgledu na stan zdrowia nie moge ujezdzac po pranikach kto moze mi pomoc? marta alimenty.pl Witam, byłam dokładnie (...)

Usytuowanie kontenera handlowego

Usytuowanie kontenera handlowego

pozwolenie na budowę. Dodam iż działka ma w planie zagospodarowania przeznaczenie na budownictwo mieszkaniowe z dodatkową funkcją usług. Natomiast sąsiad po mojej prawej stronie (...)

plan budowy kanalizacji koliduje z moim planem budowy domu

plan budowy kanalizacji koliduje z moim planem budowy domu

działce, ale tylko w taki sposób, który nie będzie kolidował z Waszym planem budowy domu w części budowlanej. Ja jakiś czas temu też podpisałem zgodę na budowę wodociągu (...)

kojec dla psa przy ścianie sąsiada

kojec dla psa przy ścianie sąsiada

wzdłuż granicy. Sąsiadka, starsza zdziwaczała kobieta postanowiła zaskarżyć mnie o budowę w granicy bez jej zgody i zgłoszenia. Czy taką zgoda jest rzeczywiście wymagana (...)

Skomplikowany problem z sąsiadami

Skomplikowany problem z sąsiadami

cm w moją działkę. Nie zwrócił uwagi na punkty, słupki i szczegóły graniczne z ugody zawartej w 1990 roku. W ten sposób usiłowali zatrzymać budowę. Zmusiłem prawnie (...)

budynek sąsiada na mojej działce

budynek sąsiada na mojej działce

budynek sąsiada na mojej działce Witam Proszę o pomoc dotyczącą możliwości odzyskania gruntu na którym został postawiony budynek sąsiada- ale zacznę od początku: w (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy?

jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy?

jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy? jak napisać zgodę sąsiada na budowę w granicy?

drzewa na granicy działki

drzewa na granicy działki

) Viola Posiadam działkę gdzie na granicy rosną drzewa. Chciałbym wyciąć te drzewa, ale nie wiem czy potrzebuję na to jakieś pozwolenia? Czy potrzebna jest zgoda sąsiada? (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę na (...)

Prawo budowlane - garaż

Prawo budowlane - garaż

Prawo budowlane - garaż Mam taki problem że zgodnie z warunkami zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku garażowo gosodarczego wybudowałem garaż ścianą zachodnią na granicy (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

do dzis za te mieszkanie regularnie a zaznaczam ze te mieszkanie zadlurzyli na niecale 20 tysiecy tylko w czynszu chociasz wplacili na zadlurzenie 4 tysiace to komornik w gdansku i tak (...)

GARAŻ MUROWANY - ODLEGŁOŚĆ OD GRANICY

GARAŻ MUROWANY - ODLEGŁOŚĆ OD GRANICY

GARAŻ MUROWANY - ODLEGŁOŚĆ OD GRANICY Mam pytanie. W jakiej odległości od granicy pożna postawic garaż murowany lub wiatę garażową bez zgody sąsiada. (shine02) 3 m jeśli (...)

1

2

3

4

5

...

6