załącznik nr 6 do umowy poz 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

koniecznym do nabycia prawa do emerytury, lecz warunkiem skorzystania z prawa do tego świadczenia. Art. 29 ustawy o emeryturach i rentach z FUS regulujący warunki uprawniające do (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

Administracji Publicznej przez słuchaczy pobierających stypendium, ? wykonywania pracy na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, do której zgodnie (...)

VAT-25

VAT-25

ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 2 i § 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z Plus czy (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

urlop wychowawczy jest podany brutto czy netto zaneta prawo-pracy.net Witam jeżeli chodzi o papiery potrzebne do urlopu wychowawczego to musisz się zgłosić do pracodawcy dostaniesz do wypełnienia

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do sprawy (...)

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

Całkowite zerwanie więzadła oraz nie wypłacenie należnych świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku przez towarzystwo AVIVA

odpowiedź i wypłatę 5% uszczerbku. (załącznik nr 4, załącznik nr 5). 7. Odwołałem się, ponieważ nie uwzględniono całkowitego zerwania więzadła oraz innych uszkodzeń stawu (...)

alimenty i ustalenie ojcostwa

alimenty i ustalenie ojcostwa

1956 (Dz.U. 1961 Nr 17, poz. 87). To są bardzo ogólne informacje, na pewno pomogłoby, gdybyśmy wiedzieli, do jakiego kraju wyemigrowała zobowiązana. Jeżeli masz dalsze pytania (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

nośników. [/cytat] PvB mam problem z firma Presco, prosze o kontakt mailowy pozdrawiam Beata bionet22 Witam Panią! Będzie mi ciężko do Pani napisać bez adresu mailowego do Pani. Proszę (...)

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

ze Stron w związku z wykonywaniem Umowy. Strony zobowiązane są do przestrzegania ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz. 883 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ma we wpisie do KRS -U wpisany również handel. Ja to dokładni opiszę w emailu do pana Janusz. PODAJĘ NR DO GŁÓWNEGO INSPEKTORATU PRACY W WARSZAWIE. 0-22-628-58-07 od poniedziałku (...)

Właściciel żąda pieniędzy za najem mieszkania

Właściciel żąda pieniędzy za najem mieszkania

mieszkalny wraz z urządzeniami. 2. Przedmiot najmu zostanie wydany Najemcy na podstawie protokołu zdawczo ? odbiorczego/stanu technicznego stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 3. (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

rekompensaty za niedotrzymanie warunków umowy. Umowy na czas określony nie można rozwiązać jeżeli strony nie ustalą tego w umowie najmu. aipi, pieknie przytoczyłeś/aś ustawę, ale nie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skończyła i dwa miesiące później odezwała się ww firma apropos płatności do TP. Pan od samego początku niemiły, wręcz wulgarny. Dzwonili do mnie na nr tel. komórkowego (na kartę) (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

przysługuje ci: Zasiłek 80 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek 80 % (od 4 m-ca do 6 m-ca) Powyżej pięciu i do 20 lat pracy masz : Zasiłek 100 % (od 1 m-ca do 3 m-ca) Zasiłek (...)

Prawidłowa konstrukcja weksla

Prawidłowa konstrukcja weksla

Prawidłowa konstrukcja weksla Proszę Was o poradę. Czy można gdzie kolwiek na wekslu zawrzeć informację typu "Załącznik do Ugody z dnia" albo "Załącznik do umowy nr" Jak (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

windykacja oc

windykacja oc

jest zgodna z obowiązującym stanem prawnym, jest rzetelna i nie zawiera błędów."A ja co do tego stwierdzenia mam wątpliwości bo:Dziennik Ustaw z 2003 r. Nr 124 poz. 1152 art. 22 )mówi(czytamy) (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

wprowadzające prawo małżeńskie? Dziennik Ustaw Nr. 48/1945., poz.271 19. Ustawa z dn. 29.09. 1986 ?Prawo o aktach stanu cywilnego?. ? art. 61a ust. 5. (Dz.U. Nr 36, poz. 180 z późn. (...)

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011

załącznik nr 3 do ustawy vat 2011 Witam Gdzie znjade załącznik do 3 do ustawy VAT 2011, może byc i cała ta ustawa.Z góry dziekuje za wszelkie informacje

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

symboliczna. Wróćmy teraz do ojca dziecka. Z jego pensji 2500, należy odliczyć alimenty. Spokojnie 500zł. Do tego, doliczmy koszt spędzania czasu z dzieckiem, do tego jakiś prezent, (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

zgody - całość. Jeżeli nie ma zgody stron co do wartości mieszkania, sąd powoła biegłego do wyceny tej wartości, co oznacza dodatkowe koszta. Pocieszać się w tej sytuacji można jednym: (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

robót budowlanych do stanu zgodnego z prawem, określając termin ich wykonania W ocenie tut. organu nie zaistniały przesłanki do wydania decyzji określonej wart. 51 ust. 1 ustawy - Prawo budowlane

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wiadomo gdzie. sytuacja Do Sytuacja, rozumiem, że skoro mieszkanie jest do wykupu nadal służy Pan w SZ. Proszę rozważyć wariant zdania obecnego mieszkania do AMW. Zostanie anulowana decyzja (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, że (...)

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

odmowę, nie wryazili zgody powołując się na art. 88 i 89 ustawy z dnai 6.04.1990 r. o Policji Dz. U. nra 7 poz 58 oraz art. 29 ustawy o zaopatrywaniu ... Dz. U nr 53 poz 214. Brak resortowych (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

zgnębiony bo zdługami żyję się bardzo ciężko - wierz mi. Przychodzi następna firma windykacyjna i taki windykator mówi co to jest 200zł miesięcznie, podamy cię do sądu do komornika do (...)

ludzki

ludzki

dzieło jest zwykłą umową cywilnoprawną. Nie nawiązał Pan stosunku pracy, które by podlegały przepisom Prawa Pracy. Może Pan w każdej chwili podziękować. Do niczego to Pana nie zobowiązuje. (...)

1

2

3

4

5

...

8