zasiłek dla bezrobotnych w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy! Nabyłam prawa do zasiłku dla bezrobotnych, gdy upadł mój zakład pracy. Zarejestrowałam się w PUP i przyznano mi zasiłek od 01.11.2000 r. na (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

wyżyć, czy przysługuje jej zasiłek dla bezrobotnych w urzędzie pracy ?? Proszę o odpowiedź Renta jest podzielona na 3 osoby i na jedną osobę przypada niecałe 300zł, czy w (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie Nauczyciela (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

30kwietnia była ona na 1.5roku czy jeśli byłam między czasie w ciąży w tylko pół roku na macierzyński mogę pobierać zasiłek na bezrobociu ola Dzień dobry, jestem w 8. tygodniu (...)

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

likwidacją,zatem wypłacony zasiłek jest nienależnie pobranym." Co zrobić w tej sytuacji?Sprawę w sądzie Ubezpieczeń mam 18 grudnia o ten zasiłek pogrzebowy co się od niego (...)

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego Witam...Dnia 12 grudnia 2004 moja mama zawiesila zasilek dla bezrobotnych. Była zatrudniona od 13 grudnia 2004 r (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ??? Osoba, która pracowała 4 lata w wymiarze 1/2 etatu, należy się zasiłek dla bezrobotnych ????????? Jeżeli pracowałeś (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje w (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

26 letnia nauczycielka, mam 26 lat i 4 lata pracuje w szkole jako nauczyciel. Mam pytanie, - moja umowa o prace w jednej ze szkół wygazsa w dniu 31 sierpnia tego roku. Pracuj,,e w (...)

Zasiłek dla bezrobotnych rodziców

Zasiłek dla bezrobotnych rodziców

liczyć na zasiłek dla bezrobotnych? Pracowałam za najniższą krajową, a w czasie ciąży długo byłm na chorobowym. butruszka witam... mnie tez bardzo interesuje odpowiedz na to (...)

Zasiłek przedemerytalny

Zasiłek przedemerytalny

lutego zostałam zwolniona i zarejestrowałam się jako bezrobotna. Mam przyznany zasiłek na 6 miesięcy. Mam 35 lat pracy i w tym 17 lat pracy w warunkach szczególnych. Czy mogę ubiegać (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

mają szans się wywinąć. Art. 132. Obowiązek alimentacyjny zobowiązanego w dalszej kolejności powstaje dopiero wtedy, gdy nie ma osoby zobowiązanej w bliższej kolejności albo gdy osoba ta (...)

zasiłek dla bezrobotnych przy wypowiedzeniu umowy o pracę

zasiłek dla bezrobotnych przy wypowiedzeniu umowy o pracę

znalałam się w sytuacji kiedy pracodawca chce rozwiązać ze mną umowę za porozumieniem stron. Chcę się ubiegać o zasiłek dla bezrobotnych. Doczytałam, że aby przysługiwał (...)

Mam  ukończone  55 lat/ kobieta /  i  35  lat pracy  zawodowej.Czy  mogę  starać  się na świadczenie

Mam ukończone 55 lat/ kobieta / i 35 lat pracy zawodowej.Czy mogę starać się na świadczenie

świadczenie przedemerytalne : Zgodnie z ustawą o świadczeniach przedemerytalnych prawo do świadczenia przysługuje osobie, która: 1. pobierała zasiłek dla bezrobotnych, o którym mowa (...)

 Nie przyznany zasiłek dla bezrobotnych

Nie przyznany zasiłek dla bezrobotnych

Nie przyznany zasiłek dla bezrobotnych Witam Wczoraj byłem w pup zarejestrować sie jako bezrobotny, i tam pani urzędniczka poinformowała mnie że zasiłek mi sie nie należy (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

cierpliwości bo ja w tych sprawach w UM spędziłam 3 dni w b. długich kolejkach po 400 osób -zgroza!!! aga Witam . zasiłek dla matki samotnie wychowującej dziecko, dzieci (...)

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002

porodowego liczba urodzeń nadal będzie spadać. Ta decyzja rządu jest zła i bardzo krótkowzroczna. Marzena Jestem w ciąży od listopada 2001r. a termin porodu mam na koniec czerwaca. W (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

zasiłek dla bezrobotnych, chodzi do szkoły Zaocznej dla pracujących mąż może podważyć prawo do alimentacji. Może również poddać w wątpliwość pełnomocnictwo, jako (...)

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Komu one mogą zostać przyznane? Od czego zależy wysokość kwoty tych zasiłków??? Obecnie nowy zasiłek (...)

ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH - CZY NADAL PRZYSŁUGUJE

ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH - CZY NADAL PRZYSŁUGUJE

z urzędu pracy gdyż podjęłam studia stacjonarne tym samym tracąc zasiłek dla bezrobotnych. Po 2 tygodniach zrezygnowalam ze studiow. Czy rejestrując się ponownie w urzędzie (...)

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych Jaki jest okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych?? z góry dziękuję za odpowiedź! 1) 6 miesięcy - dla bezrobotnych zamieszkałych (...)

Po jakim  czasie przepada zasiłek dla bezrobotnych?

Po jakim czasie przepada zasiłek dla bezrobotnych?

Po jakim czasie przepada zasiłek dla bezrobotnych? Po jakim czasie przepada zasiłek dla bezrobotnych? Nie miałem mozliwosci odebrania zasiłku poniewaz bylem w (...)

zasiłek z opieki społecznej

zasiłek z opieki społecznej

zasiłek z opieki społecznej w 2001 r. urodziłam dziecko. przebywałam na zasiłku macierzyńskim (poł roku),a potem na zasiku dla bezrobotnych (umowę o pracę miałam na czas (...)

Zasiłek dla bezrobotnych ponownie

Zasiłek dla bezrobotnych ponownie

Zasiłek dla bezrobotnych ponownie Pracowałem dość długi okres w pewnej pracy na umowę o pracę, straciłem tę pracę, poszedłem na bezrobocie, dostałem zasiłek. W (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

zasiłek

zasiłek

zasiłek mam przysądzone od ojca dziecka 300 zł alimentów i płaci je regularnie czy mi należy sie zasiłek dla samotnej matki Witam Czy zasiłek rodzinny może zostać odebrany? (...)

1

2

3

4

5

...

6