Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  alimenty.pl Zasilkow na dziecko nie pobieram bo: 1) Nie nalezy mi sie gdyz corka nie jest ze mna 2) Nie mam praw rodzicielskich Z tego co zdolalam sie dowiedziec to byly maz tez jest w Angli i zapewne (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  podatku tak więc juz niewiele brakuje,jeszcze niecałe 2 lata i po sprawie.......wytoczyłem pismo do urzędu w UK i dowiem się niebawem kto jest winien tego że trwa to tak długo:( [/cytat] Witam, (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków18 Stycznia 2001

  . UZlaeżnieni wepchnięci są w szeregi kryminalistów co odsuwa ich od zdrowego społeczeństwa. Horendlane ceny narkotyjków spowodowane czarnym rynkiem powodują, że muszą oni kraść etc. w (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w tym roku skończyłem liceum i pisałem (...)

 • Alimenty w ANGLII6 Sierpnia 2005

  Czy ktos wie jaka jest wysokosc alimentow w UK? Oboje przebywamy za granica tzn. Byla zona i ja. Ona chce zalozyc sprawe o alimenty i zapowiada ze pusci mnie z "torbami" Please help..... (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  możliwości przeniesienia mnie na inne stanowisko,praca w ciągłym stresie, nie zawsze przyjemne rozmowy z klientami, odbieranie non stop telefonów. Szef od początku wysyłał mnie na zwolnienie, (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  sytuacji materialnej". Sama pracuje w budżetówce, przysądzono mi alimenty na dziecko w kwocie 450 zł. Jestem zdrowa i dziecko również. Moj mąż dobrze zarabia w prywatej (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!7 Kwietnia 2008

  !!! Wiem, że teraz tego nie widzisz i jeszcze przez jakiś czas nie zobaczysz, ale jesteś na wygranej pozycji! Możesz to teraz wykorzystać przeciw niemu, tj. alimenty na siebie i dziecko, podział (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  presji i foch to jeden powod wiecej ze to moze wlasciwa droga. figo Kiedys mialam chlopaka Turka. Wprawdzie wychowal sie w Europie, byl dobrze wyksztalcony, wladal kilkoma jezykami, po jakims czasie pokazal (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  dochód mój i męża przekraczał magiczne 504 zł na osobę (było nas wtedy troje). W lipcu 2008 r. ustaliliśmy z mężem aktem notarialnym rozdzielnośc majątkową. W czerwcu tego (2009) (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane