Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  ogólnikowo to opisałeś ... podaj szczegóły do czego urząd miał zastrzeżenia bo przecież nie mogli w uzasadnieniu podać że domyślają się lub podejrzewają . Muszą mieć jakieś podstawy do (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!10 Kwietnia 2008

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski & Guzek. Ktoś coś wie o nich???????? Droga kancelaria (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  wyglądać w następujący sposób: otrzymałeś mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym zgodnie z Ustawą o Wychowaniu w Trzeżwości. Przyjmując mandat karny kredytowany zgodziłeś (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  nie mylę pojęć. Taki dostałam temat pracy. Wiem, że kurator nie prowadzi mediacji (nie byłby bezstronny). Miałam po prostu wymyśleć program z uwzględnieniem roli kuratora w przygotowaniu przestępcy (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  przyzwoita. BART Szanowny BARCIE proszę o kontakt w sprawie polisy posagowej dot.Twojej znajomej,pozdrawiam Jola. JOKO Podaję kontakt do wcześniejszego komentarza.Jola - proszę o odpowiedz na adres jola734@wp.pl (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (...)

 • HELP ME Swiat sie wali !!!30 Lipca 2002

  We wrześniu 2000 roku na łamach listy dyskusyjnej portalu GG Parkiet, dla "zartu" mój kolega zamiescił ogłoszenie " Sprzedam akcje spólki X" > Nalezy dodac ze spólka X nie była dopuszczona (...)

 • Zmiany w prawie podatkowym 201422 Grudnia 2013

  Witam, Jakie nadchodzą zmiany w nowym roku? ktoś wie może? Biuro rachunkowe - warto zajrzeć, tak swoją drogą... zmian jest bardzo dużo i już weszły w życie choćby zmiany w terminach (...)

 • Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku5 Marca 2010

  Witam. Odziedziczyłam w spadku mieszkanie własnosciowe po babci, w którym jestem zameldowana od urodzenia. Czy chcac sprzedac mieszkanie do 5 lat tez jestem zmuszona zaplacis US 19% od wartosci (...)

 • Regulacja leasingu w prawie31 Stycznia 2001

  Od 9 grudnia 2000 roku mamy juz uregulowany leasing w kodeksie cywilnym. Chcialabym dowiedziec sie, jak bede przebiegaly dalsze regulacje leasingu (tzn. w prawie podatkowym i w (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane