zarządzenie nr 17 ministra górnictwa i energetyki z dnia 12 sierpnia 1983 sprawie pracy w szcególnym charakterze Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. Czy mogę w związku z tym skorzystać z rocznego urlopu dla poratowania zdrowia? I jak się do tego w ogóle zabrać? Dziękuję za odpowiedź. kosanka prawo-pracy.net Witam, mam (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

.)plus zmiany z 2015 roku Monte rozporządzenie MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 15 grudnia 2010 r. z późniejszymi zmianami w sprawie praktycznej nauki zawodu (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 16.09.2004 r. w sprawie wzoru protokołu ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy (Dz. (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

list z biura RPO , że RPO zaskarzył ustawę z roku 2004 , która z moca wsteczną uniemozliwia zaliczanie do pracy w szczególnych warunkach L4, urlopow macierzyńskich itp. (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

dowiedziałem się że rozeszła się w pracy plotka że żona kręci z jakimś Robertem z pracy i że razem jeżdżą. Potem udało mi się ustalić że oba telefony (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

jeszcze taka zeby polaczyc z godzinami studiow i zeby jeszcze sie w byc w stanie samodzielnie utrzymac z tej pracy... temida a jaka konkretnie prace masz na mysli??? zeby (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

jest z nią w porządku tylko z naszej nie wiedzy tak wpadamy . Po króćce przedstawię swoją historię. A wiec któregoś dnia szukałam pracy na Internecie. Wpadła mi (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu (...)

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

niepełnosprawnych (Dz. U. Nr.76 poz.497) Rozporządzenie Komisji (WE) Nr 68/2001 z dnia 12 stycznia 2001 r. w sprawie stosowania art. 87 i 88 Traktatu WE (...)